Zwolnienia z przyczyn niedotyczących pracowników

Marek Rotkiewicz
Zwolnienia z przyczyn niedotyczących pracowników
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Powodem zwolnień w firmie mogą być planowane przez pracodawcęoszczędności, ograniczenie działalności lub zmiana jej profilu. Wtakich sytuacjach prawo daje szczególne możliwości ale też nakładadodatkowe wymogi.
Publikacja ma na celu przybliżenie procedur związanych zprzeprowadzaniem zwolnień w firmie. Przedstawia możliwe przyczyny igłówne zasady obowiązujące w trakcie zwolnień grupowych. Wymieniakategorie pracowników chronionych przed zwolnieniami, omawia warunkiprzyznawania odpraw pieniężnych oraz zasady przeprowadzania zwolnieńindywidualnych w zakładzie pracy.
W publikacji między innymi:wykaz pracowników chronionych przed zwolnieniem warunki i zasady przyznawania odprawy pieniężnej obowiązek ponownego zatrudnienia zasady obowiązujące przy zwolnieniach indywidualnych
Autorzy:
Publikacja pod redakcją Marka Rotkiewicza.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-255-0940-8, 9788325509408
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zwolnienia z przyczyn niedotyczących pracowników? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zwolnienia z przyczyn niedotyczących pracowników. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl