Bezmiar cierpienia recenzja

RECENZJA

❤️‍🩹"BEZMIAR CIERPIENIA"❤️‍🩹

AUTOR: ADRIANA RAK

WYDAWNICTWO: WasPos

"-Bo nic na świecie nie trwa wiecznie, nawet złość na tę drugą osobę. Wiesz, że przyjdzie taki moment, że będziesz za nim tęskniła?"

"Bezmiar Cierpienia" to niezwykle poruszająca, przepełniona emocjami i uczuciami historia, która oplata niczym bluszcz. Przepełniona bólem, cierpieniem, ale również dobrymi momentami.
Autorka pokazuje przepiękną siłę przyjaźni aż po grób i życie, które bywa nieprzewidywalne i wywrotne i zmienne.
Historia Adama i Izabeli pokazuje, że przyjaźń damsko męska jest możliwa.
W książce autorka zawarła kilka wątków, takich jak zdrada, przyjaźń, walka o dziecko, trudne dzieciństwo, depresja.
Historia bardzo smutna, szczególnie jej zakończenie, które rozwaliło mnie totalnie.
Książka zapewnia masę emocji i czyta się zaskakująco szybko. Spędziłam z nią wyjątkowo czas.
Autorka pokazuje, że warto żyć chwilą, cieszyć się z małych rzeczy. Że świat nie kończy się na problemach.
Czasem los stawia na naszej drodze ludzi, którzy zmieniają je bezpowrotnie i potrafią je odmienić.
Jednak nie każdemu, można pomóc, choć by się bardzo chciało.

Tak z ciekawostek to historia oparta na faktach.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Adama i Izy.
Dzięki temu możemy wejść do ich życia, zobaczyć ich emocje, z jakimi uczucia­mi i problemami się zmagają, poznać ich dobrze i zaprzyjaźnić się z nimi.
Wiecie to postacie, które od samego początku przyciągają i z którymi bym się polubiłam i zaprzyjaźniła od razu.

Bohaterowie świetnie wykreowani, bardzo realni, różni, a jednak coś ich połączyło.
Tak samo zagubieni i przytłoczeni własnym życiem. Stali się dla siebie bardzo ważni.
On mężczyzna, który wyłamuje się ze schematów, jest sobą i tego nie ukrywa, bardzo naturalny, empatyczny, niezwykle dojrzały z sercem na dłoni, ale też pogubiony chłopak, który radzi sobie jak tylko umie.
Ona zagubiona, ma złamane serce i rozdartą duszę. Z sercem ma na dłoni.
Oboje poranieni przez los, oboje pragnęli miłości, być potrzebni i być po prostu szczęśliwym człowiekiem.
Byli całkiem sobie obcy, a stali się dla siebie kimś bardzo ważnym i stałym elementem w swoim życiu.

"Wkrótce zrozumiałem, jak wielką szansę dał mi los, stawiając ją na mojej drodze, bo była najlepszym, co mogło mnie spotkać. Od samego początku nawiązaliśmy tę niezrozumiałą, trudną do zdefiniowania więź, która sprawiła, że z marszu staliśmy się sobie bliscy."

Historia bohaterów różni się od siebie bardzo i ale jedno ich łączy, tak samo cierpią i znaleźli się w trudnej sytuacji.

Iza ma dwadzieścia jeden lat, studiuje. Niby ma wszystko, czego zapragnie, jednak czegoś jej brakuje. W dodatku przeżywa trudny czas, po zerwaniu z miłością swojej życia.
Od zawsze miała skłonności do narzekania na swój los.
Postanawia wreszcie zrobić coś dla siebie i wyjechać, podjąć się pierwszej pracy i poczuć się niezależna i w końcu dorosnąć i zadbać o siebie. Jednak zdrada bardzo boli, wypełniając dni cierpieniem, bólem i tęsknotą za tym co miała.
Adam ma dwadzieścia lat, nie ma lekko w życiu. Podejmuje się każdej pracy, aby troszeczkę podreperować i tak skromny budżet. Mieszka sam z działkiem, który go wychował. Ma jeszcze dwuletniego synka, którego kocha ponad życie.
Wyjazd do pracy, jest dla niego bardzo ciężki, ponieważ wiąże się to z opuszczeniem swojego synka, którego i tak rzadko widuję, za sprawą matki maluszka.
Wyjazd do Łeby sprawia, że Iza i Adam stają na swojej drodze i od samego początku łączy ich jąkać niewytłumaczalna więź. A każdy dzień, który spędzają, razem zbliża ich do siebie i stają się dla siebie wsparciem i prawdziwymi przyjaciółmi.
Jednak los zadecyduje inaczej, komplikując im wiele.

-Czy ich przyjaźń przetrwa?
-Czy Iza wybaczy Hamidowi?
-Co odkryje Adam i czy udźwignie to na swoich barkach?
-Jak potoczą się losy Adama i Izy?

POLECAM ❤️❤️❤️❤️

Dziękuję autorce za egzemplarz do recenzji. ❤️❤️❤️😍😍

Data przeczytania: 2023-07-06

Adriana Rak
9.3/10

Dwudziestojednoletnia Izabela właśnie zakończyła trudny związek, do czego skłoniła ją niewierność ukochanego. Dziewczyna jest załamana, ale z pomocą najbliższych staje na nogi i postanawia opuścić sw...

Adriana Rak
9.3/10

Witam, dziś mam dla was recenzje książki Bezmiar cierpienia ❤️ autorki Adriany Rak ❤️. „Połączyła ich przyjaźń, aż po grób…”. Dwudziestoletnia Izabela postanawia wyjechać z Gdańska do Łodzi, gdzie ma...

@monika032890 @monika032890

Kolejna wspaniała książka autorki. Piękna, wzruszająca i zarazem bardzo smutna :( czyta się rewelacyjnie i bardzo szybko. Jedna z tych publikacji, która naprawdę chwyta za serce. Poznajemy tutaj Iza...

@Bibliotekarka_Natalka @Bibliotekarka_Natalka

Pozostałe recenzje @marcinekmirela

Generał zemsty
Generał zemsty

RECENZJA „GENERAŁ ZEMSTY” Współpraca Reklamowa — AUTOR: WITOLD HORWATH WYDAWNICTWO: NOCĄ „Generał na strychu zabija po cichu. Sznurek, młotek, knebel, ...

Recenzja książki Generał zemsty
Masochistka
MASOCHISTKA

RECENZJA „MASOCHISTKA” Seria: Temptation Club (tom 2) Współpraca Reklamowa — AUTOR: MAGDA KUKAWSKA Książka wyłącznie przeznaczona dla pełnoletnich czyte...

Recenzja książki Masochistka

Złe dziecko
"Złe dziecko"
@tatiaszaale...:

“Wszyscy mnie okłamaliście. Wszyscy. Wszyscy ponosicie za to odpowiedzialność i nie ujdzie wam to płazem. Żadnemu z was...

Recenzja książki Złe dziecko
Book Lovers
Niepopularna recenzja popularnej książki
@Szarym.okiem:

To było moje drugie (po "Beach read") spotkanie z książkami Emily Henry i... ostatnie. Rany, jaka to była mecząca histo...

Recenzja książki Book Lovers
Ted Bundy. Umysł mordercy
Recenzja książki "Ted Bundy. Umysł mordercy"
@ksiazkowere...:

Biorąc pod uwagę moje zamiłowanie do książek o charakterze kryminalnym, wręcz nie mogłam się doczekać, aż w końcu przyj...

Recenzja książki Ted Bundy. Umysł mordercy