Strefa cienia. Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa Wiktoria Zender

Okładka Strefa cienia. Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa
autor:
Wiktoria Zender
wydawnictwo:
NASZA KSIĘGARNIA
data wydania:
2009
ISBN:
9788310115515

Opis

?Strefa cienia. Trzy lata z psychopatą ? historia prawdziwa? to debiut prozatorski Wiktorii Zender. Pod tym pseudonimem kryje się jedna z wielu ofiar nadal ściąganego listami gończymi Eugeniusza G., przez polską prasę porównywanego do Kalibabki lub Hannibala Lectera. Autorka była przez kilka lat z nim związana, a gdy zdecydowała się na rozstanie, on bestialsko ją okaleczył. Teraz, po ponad dziesięciu latach postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć o tym, co ją spotkało.

Słowa kluczowe

Kategorie

  Beletrystyka » Społeczno-obyczajowa
  Beletrystyka » Psychologiczna
  Beletrystyka » Biograficzna
  Tematyka » Literatura piękna
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Jak już sam tytuł sugeruje, historia została oparta na faktach. Pani Zender pisze ją w trzeciej osobie liczby pojedynczej, tak jakby z perspektywy czasu chciała spojrzeć na nią z boku, z dystansu. Kończąca właśnie osiemnaście lat Ula, ma wszystkiego dosyć: rodziców, którzy jej nie rozumieją, n... więcej »
  Wiktoria Zender, ofiara Eugeniusza G., jednego z polskich psychopatów i sadystów, w ramach autoterapii postanowiła opisać tragiczne lata swojego życia. Dzięki temu powstała niełatwa w odbiorze książka "Strefa cienia. Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa". Ula jest nastolatką jakich w... więcej »
  Po książkę autorstwa Wiktorii Zender sięgnęłam przez czysty przypadek. Byłam święcie przekonana, iż należy ona do serii, z którą dane mi jest obcować już od jakiegoś czasu. Historie te mimo, że nie należą do najszczęśliwszych, a już na pewno nie posiadają w sobie niczego z uwielbianej przez więks... więcej »
  Dodali do kolekcji
  bastet
  Carlotta
  lBrunetkal
  Chustka
  cooma
  piwonia
  SleepingBeauty
  Julianne
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!