sugestie

Sugestie

Sugestie kanapowiczów - chcemy, żebyście mieli realny wpływ na wygląd i funkcjonowanie serwisu, dlatego każdy z Was może dodać swoją propozycję zmian. Jeśli Wasza sugestia została już dodana przez innego Kanapowicza, nie musicie jej powielać, wystarczy, że na nią zagłosujecie. Liczba głosów przy konkretnych propozycjach pokaże nam, jak ważne są one dla Was.

Dodaj swoją sugestię

Zobacz co do tej pory zaproponowali kanapowicze

sugestie

Co oznaczają poszczególne zakładki na stronie?

Popularne – to lista sugestii, które otrzymały najwięcej Waszych głosów za
Najnowsze – to lista Waszych propozycji. Warto zacząć od przejrzenia jej, zanim doda się swoją propozycję, by nie powielać tych samych pomysłów
Sprawdzane – tutaj znajdują się sugestie, które wzięliśmy na warsztat i sprawdzamy czy mamy możliwość ich wdrożenia. Wiąże się to między innymi z możliwościami technicznymi, czasowymi, poziomem skomplikowania projektu czy chociażby naszymi planami dalszego rozwoju serwisu
Zaakceptowane – znajdziecie tu sugestie, które zdecydowaliśmy się wdrożyć
Rozwiązane – to nasze i Wasze miejsce sukcesów. Możecie zobaczyć, które zgłoszone pomysły zostały już wprowadzone. Innymi słowy, co się zmieniło na lepsze dzięki Waszym sugestiom
Odrzucone – do tej zakładki trafiają sugestie, których realizacji (przynajmniej w najbliższym czasie) się nie podejmiemy i zdecydowaliśmy się na to, by z tych pomysłów zrezygnować. Znajdziecie tutaj również pomysły, które się powieliły.

Widzę na liście sugestię podobną do mojej, czy mimo to dodać swoją?

Jeśli znajdziesz na liście sugestię podobną do Twojej, wystarczy, że oddasz na nią głos, by dać nam znać, że jest to temat dla Ciebie ważny. Dodatkowo możesz w komentarzu tej sugestii umieścić swoje przemyślenia czy modyfikacje tej zgłoszonej już propozycji, ponieważ oprócz samej sugestii, czytamy również Wasze dodatkowe uwagi, by móc dobrze ją zanalizować.

Moja sugestia jest już długo na liście „najnowszych”. Kiedy zostanie rozpatrzona?

Staramy się dobrze zanalizować każdą sugestię, dlatego trochę to trwa, zanim „weźmiemy się” za kolejną. Możemy jednak zapewnić, że nie pominiemy żadnej z nich.

Kiedy moja sugestia zostanie zrealizowana?

Jeśli Twoja sugestia jest już w zakładce zaakceptowane, oznacza to, że pomysł nam się spodobał i jest możliwy do realizacji. Czas tej realizacji zależy jednak od tego, jakie zadania mamy aktualnie w kolejce, jakie są najpilniejsze potrzeby serwisu oraz przede wszystkim, jak trudna i pracochłonna jest to zmiana. Możemy polecić jedynie uzbrojenie się w cierpliwość

Dlaczego moja sugestia znajduje się na liście odrzuconych?

Rozpatrując każdą sugestię bierzemy pod uwagę wiele czynników. Ważne są tu aspekty techniczne, szacowany czas realizacji i nakład pracy, powiązanie zmiany z innymi funkcjami serwisu, wpisanie się pomysłu w nasze plany dalszego rozwoju serwisu i wiele, wiele innych. Jeśli sugestia przeszła na listę odrzuconych oznacza to, że któryś (lub wiele) z tych aspektów sprawił, że projekt okazał się niemożliwy do realizacji.

Sugestia ma bardzo dużo głosów, ale ciągle nie jest przyjęta do realizacji. Dlaczego tak się dzieje?

Wasze głosy przy sugestiach są dla nas bardzo ważne, bo pokazują nam jak bardzo potrzebna jest dana zmiana. Jest to dla nas ogromny argument za wdrożeniem jakiegoś projektu. Niestety czasem, mimo dużych chęci, coś stoi na przeszkodzie realizacji. Czasem to kwestie techniczne, czasem inna wizja. Ostateczna decyzja jest wypadkową wielu czynników. I chociaż Wasze głosy są tu ogromnie ważnym czynnikiem, to nie jedynym.

Czy mogę Was pochwalić w sugestii?

Zawsze i wszędzie można nas chwalić, bo któż nie lubi pochwał!
© 2007 - 2024 nakanapie.pl