Wariat na pogorzelisku Paweł Sych

Okładka Wariat na pogorzelisku
autor:
Paweł Sych
wydawnictwo:
Wydawnictwo Pi
data wydania:
2012
ISBN:
9788362781782

Opis

Seryjny zabójca czy przerażająca zagadka z przeszłości – odnalezienie kilkudziesięciu zwłok w ruinach wypalonej willi stawia policję przed doprawdy trudnym zadaniem. Tym bardziej że liczne, krzyżujące się tropy i poszlaki wiodą donikąd. Kim są ofiary? Kiedy zginęły? Czy mieli z tą zbrodnią coś wspólnego byli i obecni właściciele spalonego domu? Śledztwu towarzyszy nasilająca się aura niesamowitości i zjawisk nie z tego świata...

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Allegro.pl - Nowe/używane -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -

Słowa kluczowe

Powieść kryminalna „Wariat na pogorzelisku” jest literackim debiutem Pawła Sycha. Uważam go za wyjątkowo udany i do tego robi wrażenie. Taka niepozorna książeczka, nie spodziewałam się więc grozy, tajemnicy, trzymając... więcej »
Paweł Sych pochodzi z Sosnowca. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Jako pisarz zadebiutował w 2012 roku, powieścią „Wariat na pogorzelisku”. Książka ta to kryminał wydany w lipcu 2012 roku, jako jed... więcej »
Dawno temu wygrałam na stronie Zbrodni w Bibliotece książkę Pawła Sycha. O autorze nigdy wcześniej nie słyszałam. Książka z serii “Super kryminał” została wrzucona między inne, wyglądające prawie identycznie. Dopiero ... więcej »
Dodali do kolekcji
ZaczytanaMery
finkaa
aleksnadra
przemekk
grejfrutoowa
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!