Bajka

Bajka
{} {} {}
Wydawnictwo debiutowało jesienią 2009 roku, wprowadzając na rynek kilkanaście premierowych tytułów. Dziś w naszym katalogu jest ich ponad sto! W tym serie wydawnicze dla dzieci w różnym wieku.
Bajka to koncept byłych redaktorów naczelnych Świerszczyka i Misia – czasopism, na których wychowały się trzy pokolenia Polaków. Wielu z naszych autorów i ilustratorów współpracuje (lub współpracowało) z tymi pismami.

Od początku specjalizujemy się w polskiej literaturze dziecięcej z najwyższej półki. Bajki z Bajki to książki znakomicie napisane, pięknie ilustrowane i bardzo starannie wydane. Dopracowane redakcyjnie i wydrukowane z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Uważamy, że nie można oszczędzać na jakości, zwłaszcza gdy dotyczy to dzieci.

Nasze publikacje doceniają różne gremia jurorskie. Bajka jest laureatką wielu nagród, między innymi Najlepszej Książki Dziecięcej „Przecinek i Kropka” w konkursie Empiku (aż pięciokrotnie!), Książki Roku Polskiej Sekcji IBBY, Dużego Donga czy Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Nasze tytuły regularnie trafiają na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej oraz na międzynarodową listę Białych Kruków Internationale Jugendbibliothek w Monachium (największy w Europie ośrodek badawczy nad książką dla młodego czytelnika).

Nowości

Popularne w ostatnim czasie

Najczęściej oceniane

Autorzy

O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe