Literka

Książka Cztery pory roku
Cztery pory roku
8/10
Oprócz Skazani na Shawshank w tomie znajdują się mini powieści Zdolny uczeń, Ciało i Metoda oddychania. SKAZANI NA SHAWSHANK Andy odsiaduje karę dożywotniego więzienia za podwójne morderstwo, którego ...
Książka Literki 6 Malowanka
Literki 6 Malowanka
Z tyłu na okładce znajduje się strona do wielokrotnego rysowania. Pozwala ona dziecku na ćwiczenie umiejętności rysowania szlaczków. Do jej wypełnienia należy używać pisaka. Aby zmyć narysowane szlacz...
Książka BAJKOWE POSTACIE UCZĄ LITEREK 4-6 LAT /LITERKA
BAJKOWE POSTACIE UCZĄ LITEREK 4-6 LAT /LITERKA
tyłuy na okładce książeczki znajduje się strona do wielokrotnego rysowania. Pozwala ona dziecku na ćwiczenie umiejętności rysowania szlaczków. Do jej wypełnienia należy używać zwykłego dziecięcego pis...
Książka Kolorowy elementarz 6-latka
Kolorowy elementarz 6-latka
Wewnątrz książeczki znajduje się wkładka do wielokrotnego pisania. Pozwala ona dziecku na ćwiczenie umiejętności pisania literek, szlaczków oraz rysowania.
Książka Wesołe zwierzeta na wsi
Wesołe zwierzeta na wsi
Malowanka z naklejkami dla najmłodszych, bawi i uczy nasze dzieci poznawać zwierzątka na wsi. Model zwierzątka do wycięcia i sklejenia.
Książka Super auta Malowanka z naklejkami 3-6 lat
Super auta Malowanka z naklejkami 3-6 lat
"Super auta" to książeczka do kolorowania z naklejkami dla dzieci w wieku 3-6 lat, zawierająca także model samochodu do wycięcia. Dobra zabawa !
Książka Wesoła podróż Malowanka 3-6 lat
Wesoła podróż Malowanka 3-6 lat
Malowanka dla dzieci od 3-6 lat. Poprzez malowanie i kolorowanie nasze dzieci poznają wszelkie pojazdy. Rysuję i wymazuję!
Książka Wesoła droga malowanka 3-6 lat
Wesoła droga malowanka 3-6 lat
Malowanka dla dzieci w wieku od 3-6 lat. Poprzez malowanie i kolorowanie nasze dzieci poznają pojazdy spotykane na drogach.
Książka Wesołe zagadki labirynty 5-7 lat
Wesołe zagadki labirynty 5-7 lat
Książeczka edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku 5-7 lat. Nauka poprzez rozwiązywanie wesołych i pomysłowych zagadek i labiryntów.
Książka Szlaczkowe zwierzaki Część 4
Szlaczkowe zwierzaki Część 4
Książeczka edukacyjna przeznaczona dla 4-6-latków. Nauka pisania literek. Wkładka do wielokrotnego pisania. Gra - wesołe domino.