Sub Lupa

Sub Lupa
Wydawnictwo istnieje od 2010 roku – w tym czasie wydanych zostało pod jego szyldem ponad 100 tytułów. Najpierw były to prace badaczy związanych z Uniwersytetem Warszawskim, z czasem pojawiły się publikacje autorów z innych ośrodków akademickich w kraju. Początkowa specjalizacja Wydawnictwa w opracowaniach dotyczących antyku i jego recepcji nadal pozostaje główną gałęzią działalności, ale szybko dołączyły do niej kolejne dziedziny humanistyczne. Stopniowo rozwijane są serie wydawnicze z zakresu filozofii, muzykologii, historii. Jesteśmy również w trakcie tworzenia serii popularnonaukowej, przeznaczonej dla szerszego grona czytelników.

W trosce o zachowanie jak najwyższych standardów opracowania książki Wydawnictwo zgromadziło zespół doświadczonych, sprawdzonych współpracowników, którzy dbają o jakość publikacji na każdym etapie procesu wydawniczego.

Wydawnictwo przestrzega Zasad Etyki Publikacji Naukowych, dba o rzetelność i uczciwość zarówno ze strony Autorów i Recenzentów, jak i zespołu redakcyjnego, przeciwdziała zjawiskom plagiatu, ghostwritingu i guestwritingu.

Najczęściej oceniane

Autorzy

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl