Avatar @Malpa

Małpilla

@Malpa
@
27 obserwujących. 9 obserwowanych.
Kanapowicz od 5 miesięcy. Ostatnio tutaj około 5 godzin temu.
{} Napisz wiadomość
27 obserwujących.
9 obserwowanych.
Kanapowicz od 5 miesięcy. Ostatnio tutaj około 5 godzin temu.

Mizantropka. Nienawidzę gatunku ludzkiego, gdyby istniał przycisk pozwalający zetrzeć ludzkość z powierzchni Ziemi to nacisnelabym go z przekonaniem że robię coś dobrego. A skoro przycisku jak na razie nie mam to pielęgnuje własne szaleństwo, upijam się, palę skręty, śmieję w twarz normalności i kocham Kota. Kota doskonałego, wcielenie świętej Bastet i Marylin Monroe. Klnę jak szewc, uważam że polskie przekleństwa są soczyste i uzależniające, jestem tak niekobieca jak tylko mogę i żyję jak chcę. Bo, jak powiedział Mistrz, "tylko wariaci są coś warci". Szydzę z ignorantów, niektórych nawracam, nawet nie wiecie jakie to trudne dla takiej chodzącej ignorancji jak ja; Według ostatnich badań niestabilna z krotkotrwalymi epizodami psychotycznymi. Pracuję nad tym by stały się długotrwałe, to świetna jazda.
Uwielbiam się śmiać, często z siebie samej, nie da się mnie obrazić bo jestem niepoważna. Jako mizantropka nie lubię nikogo ale najbardziej sztywniakow i nudziarzy.
I w ogóle to nie piszcie do mnie jeśli nadużywacie wielokropkow lub wykrzyknikow, fuj, nie cierpię. Już lepiej w ogóle bez żadnej interpunkcji że taki strumień świadomości niby.

Czytam

6

Chcę przeczytać

21

Przeczytane

92

Moje Opinie

39
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
31.03.2020
Dobre owszem. Dla mnie jednak za mało Hegla w Heglu, to po pierwsze. Mam tu na myśli stanowczo za mało informacji o posiadaczach słuchu absolutnego oraz jak fonetyka może być wykorzystywana w śledztwie. Po drugie dziury logiczne, one są a ja nie mogę powiedzieć gdzie bo zdradzilabym za dużo. I wolałabym na odwrót, żeby Hegla zrobić bohaterem c...
Zobacz wszystkie opinie (39)

Wyzwanie - Czytanie!

W 2020 roku przeczytam 250 książek !
16%
{}× 19
Zobacz stronę wyzwania
Zakończone wyzwania:
Wyzwanie - Czytanie z 2019 roku
{}