Kartka z kalendarza: 21 września – urodziny Mistrza Grozy

Autor: dominika.nawidelcu
2021-09-21 1 komentarz 8 Polubień
Kartka z kalendarza: 21 września – urodziny Mistrza Grozy

Dokładnie dziś swoje siedemdziesiąte czwarte urodziny obchodzi Mistrz Grozy – Stephen King. Z tej okazji wydawnictwo Albatros przygotowało małą nowiną dla fanów horrorów.


Taka okazja nie mogła się obejść bez świętowania! Zgodnie z informacją ogłoszoną na fanpagu wydawcy już w przyszłym roku ich nakładem ukazać się ma kolejna powieść z cyklu o Gwendy. Jest to seria znana dzięki powieści pod tytułem „Pudełka z guzikami Gwendy” (w oryginale „Gwendy’s Button Box”). Książka powstała we współpracy z Richardem Chizmarem, ponieważ sam King nie miał natchnienia, żeby zakończyć rozpoczęte opowiadanie. Następne dwie części powstały już bez autora „Lśnienia”, chociaż za jego zgodną na kontynuowanie opowieści. Niestety książki te są wciąż niedostępna na polskim rynku. Może to właśnie one zostaną wydane w przyszłym roku?

Jak myślicie, o jaki tytuł chodzi wydawnictwu?

Dominika Róg-Górecka
× 8 Polub, jeżeli artykuł Ci się spodobał!

Komentarze

@Johnson
@Johnson · ponad 2 lata temu
Jakiś czas temu robiłem sobie "binge watch" genialnego serialu Synowie Anarchii, ("Sons Of Anarchy", jest na Ne+fliksie) i w jednym odcinku gościnnie gra właśnie Stephen, co ciekawe, oryginalnie wyemitowanym w dniu jego urodzin, ale nie pamiętam których :)
© 2007 - 2024 nakanapie.pl