Wiemy, kto zagra w ekranizacji książki Katarzyny Bondy!

@a.boniecka
{} 2020-08-25 {} 4 komentarze
Wiemy, kto zagra w ekranizacji książki Katarzyny Bondy!

Katarzyna Bonda świetnie odnajduje się na polskim rynku literackim – jej książki bardzo dobrze się sprzedają, a ona coraz śmielej jest nazywana w wywiadach królową polskiego kryminału. Prawa autorskie do cyklu jej powieści zostały sprzedane już jakiś czas temu, dzisiaj już wiemy, kto zagra w ekranizacji.


„Cztery żywioły Saszy Załuskiej” to cykl książek kryminalnych, wśród tomów znajdują się takie tytuły, jak „Pochłaniacz”, „Okularnik”, „Lampiony” oraz „Czerwony Pająk”. Historie o charakternej profilerce Saszy Załuskiej cieszyły się dużą popularnością, fani bohaterki już niedługo będą mogli obejrzeć jej przygody na ekranie. Prawa do zrealizowania serialu na podstawie serii kupiła stacja TVN dla platformy Player.pl.


Katarzyna Bonda niedawno zdradziła, kto zagra w ekranizacji jej książki. Jak się okazuje, w główną rolę ma się wcielić Magdalena Boczarska. To znakomita aktorka, która jest najbardziej znana z takich filmów jak „Różyczka” czy „Sztuka kochania”, gdzie zagrała samą Michalinę Wisłocką. Popularnością cieszył się również serial „Pod powierzchnią”, w którym również grała jedną z głównych ról.

Kiedy ukaże się serial? Nie został podany jeszcze konkretny termin, ale w jednym z instagramowych wpisów Katarzyna Bonda napisała tajemniczo „Więcej szczegółów po wakacjach”. Być może szykuje się nowy, ciekawy serial na jesienne wieczory.


Aleksandra Boniecka

Komentarze

@Mackowy
@Mackowy · około miesiąca temu
To w końcu będą ekranizowali całą serię, czy Lampiony? Boczarska to dobry wybór, dobra aktorka.
{}× 5
@Johnson
@Johnson · około miesiąca temu
Tak, w "Sztuce Kochania" świetna rola!
{}× 2
@Mackowy
@Mackowy · około miesiąca temu
I w Różyczce.

{}× 1
@Strusiowata
@Strusiowata · około miesiąca temu
Boczarska, rewelacyjna aktorka!
{}× 3
GA
@gabrielmiszewski · około miesiąca temu
Dwa dni minęły i nadal nie ma w komentarzach tradycyjnego wiadra pomyj pod adresem Bondy! Jakieś rekolekcje były w narodzie czy co coś?
{}
@19emilka93
@19emilka93 · 27 dni temu
Bardzo dobry wybór aktorki. Ciekawe jak zostanie przeniesiona powieść na ekrany.
{}
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe