Alan Campbell

20 czytelników
Autor
5.67 10 ocen z 3 książek, przez 8 kanapowiczów

Obserwuj Popraw tę stronę

Książki

Książka Noc Blizn

Noc Blizn

6/10
Od stu pokoleń miasto Deepgate wisi na gigantycznych łańcuchach nad bezdenną przepaścią. W nieprzeniknionej ciemności w dole rezyduje martwy bóg Ulcis, "zbieracz dusz", wraz z armią duchów. Poza miast...
Książka Kodeks Deepgate 3. Bóg zegarów

Kodeks Deepgate 3. Bóg zegarów

5/10
3. tom serii Kodeks Deepgate, kontynuacja „Nocy Blizn” i „Żelaznego Anioła”. Ani Niebo, ani Piekło nie są takie, jak sobie je wyobrażali. Starzy wrogowie i nowi sojusznicy przystępują do ostatniej, d...
Książka Żelazny Anioł

Żelazny Anioł

5/10
Łańcuchowe miasto Deepgate legło w gruzach, na Martwych Piaskach znalazło się mnóstwo uciekinierów. Spine, świątynni zabójcy, nie mogą się pogodzić z utratą swojego kościoła i próbują siłą powstrzymać...
Książka God of Clocks

God of Clocks

The 3rd and final instalment in the Scar Night trilogy, now in paperback. Will appeal to fans of China Mieville and Ricardo Pinto.
Książka Iron Angel

Iron Angel

In this stunning follow-up to his epic fantasy debut, Alan Campbell propels readers into a captivating city battling for its own survival--and that of humankind--in a world of deities and demons, fall...
Książka SCAR NIGHT

SCAR NIGHT

Welcome to the world of Deepgate, a city suspended by chains over a vast and mysterious chasm. Only after you have lived your life and died will you find what lies underneath Deepgate at the bottom of...

Komentarze

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Zapraszamy na konkurs z okazji Dnia Matki
Renowacja kanapy cz.3
Renowacja kanapy cz.3
Kilka słów o nowościach w serwisie.
Znajdź nas na facebooku