Andy Andrews

Andy Andrews

Autor 16 czytelników
Obserwuj
8.4 /10
17 ocen z 1 książki,
przez 17 kanapowiczów
Andy Andrews został okrzyknięty przez „New York Timesa” „jednym z najbardziej wpływowych ludzi w Ameryce”. Jest autorem powieści i poradników oraz rozchwytywanym specjalistą od szkolenia i motywowania pracowników w wielkich korporacjach (Microsoft, General Motors). Prowadził wykłady dla czterech prezydentów... USA i żołnierzy w amerykańskich bazach wojskowych na całym świecie oraz dla wielu międzynarodowych organizacji.
Kategorie
Poradniki

Książki (2)

Sortowanie:
Książka Mistrz
2 wydania
Mistrz
Andy Andrews
{}8.4/10
Nie obawiaj się! Jesteś dokładnie w tym miejscu, w którym masz być. Tak, trudno w to teraz uwierzyć. Możesz osiągnąć to, czego tak bardzo pragniesz. Najważniejsze, w którą pójdziesz stronę. Najlepsze ...
Książka Sekret wędrowca. Siedem najważniejszych decyzji twojego życia
Sekret wędrowca. Siedem najważniejszych decyzji twojego życia
Andy Andrews
Nie spodziewałeś się, że droga do udanego życia może być tak prosta! Bohaterem tej książki mógłby być każdy z nas. David Ponder, chcąc zapewnić rodzinie dostatek, zapomniał o najważniejszej rzeczy: cz...

Obserwujący (1)

@WehikulCzasu

Komentarze

Cytaty Andy Andrews

…nawet podczas ciężkich chwil ważne jest, by pamiętać, że są one normalną częścią naszego zmiennego losu, nie warto lecz zbytnio się nimi przejmować. W gruncie rzeczy każdy z nas albo właśnie przechodzi kryzys, albo z niego wychodzi, albo zmierza w jego kierunku. Kryzys? To zaledwie jeden z wielu czynników składających się na życie.
Andy Andrews z książki Mistrz
{} Link
Jedni potrafią pięknie śpiewać, drudzy szybko biegać, ja zaś zauważam rzeczy których inni nie dostrzegają, mimo że większość z nich znajduje się na wyciągnięcie ręki. Widzę sytuacje z innej perspektyw. Tego właśnie brakuje większości osób. Dlatego staram się im ofiarować nowy punkt widzenia, który pozwala zatrzymać się, popatrzeć na życie z boku i zacząć od nowa.
Andy Andrews z książki Mistrz
{} Link
Możesz robić co chcesz, możesz dokonać wszystkiego, czego pragniesz. Nigdy nie brakuje Ci pieniędzy, a czas nie jest Twoim wrogiem. Jeśli naprawdę chcesz dokonać w życiu czegoś wielkiego, może ci brakować jedynie pomysłu. Czas i pieniądze to tylko kwestia odpowiedniej perspektywy.
Andy Andrews z książki Mistrz
{} Link
Głupcy tyle się nie martwią. Nie obawiają się niczego. Osoby inteligentne z reguły są bardziej twórcze i posiadają więcej wyobraxni niż ludzie nieco mniej rozgarnięci.
Andy Andrews z książki Mistrz
{} Link
Wszelkiego rodzaju lęki są wytworami niewłaściwie wykorzystanej wyobraźni, którą posiada każdy z nas.
Andy Andrews z książki Mistrz
{} Link
Głupcy nie przejmują się niczym! Niczego się nie boją! Jesli istnieje ktoś głupszy od faceta, który woła: Patrzcie, co potrafię zrobić", to jest to drugi facet, który oglądając go, stwierdza: Cholera ja też tak umiem!, i bierze się do naśladowania.
Andy Andrews z książki Mistrz
{} Link
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe