Andy Andrews

Andy Andrews

Autor 17 czytelników
Obserwuj
7.7 /10
18 ocen z 2 książek,
przez 18 kanapowiczów
Andy Andrews został okrzyknięty przez „New York Timesa” „jednym z najbardziej wpływowych ludzi w Ameryce”. Jest autorem powieści i poradników oraz rozchwytywanym specjalistą od szkolenia i motywowania pracowników w wielkich korporacjach (Microsoft, General Motors). Prowadził wykłady dla czterech prezydentów... USA i żołnierzy w amerykańskich bazach wojskowych na całym świecie oraz dla wielu międzynarodowych organizacji.
Kategorie
Poradniki

Książki (2)

Sortowanie:
Mistrz
2 wydania
Mistrz
Andy Andrews
8.4/10
Nie obawiaj się! Jesteś dokładnie w tym miejscu, w którym masz być. Tak, trudno w to teraz uwierzyć. Możesz osiągnąć to, czego tak bardzo pragniesz. Najważniejsze, w którą pójdziesz stronę. Najlepsze ...
Sekret wędrowca. Siedem najważniejszych decyzji twojego życia
Sekret wędrowca. Siedem najważniejszych decyzji twojego życia
Andy Andrews
7/10
Nie spodziewałeś się, że droga do udanego życia może być tak prosta! Bohaterem tej książki mógłby być każdy z nas. David Ponder, chcąc zapewnić rodzinie dostatek, zapomniał o najważniejszej rzeczy: cz...

Obserwujący (1)

@WehikulCzasu

Komentarze

Cytaty Andy Andrews

…nawet podczas ciężkich chwil ważne jest, by pamiętać, że są one normalną częścią naszego zmiennego losu, nie warto lecz zbytnio się nimi przejmować. W gruncie rzeczy każdy z nas albo właśnie przechodzi kryzys, albo z niego wychodzi, albo zmierza w jego kierunku. Kryzys? To zaledwie jeden z wielu czynników składających się na życie.
Jedni potrafią pięknie śpiewać, drudzy szybko biegać, ja zaś zauważam rzeczy których inni nie dostrzegają, mimo że większość z nich znajduje się na wyciągnięcie ręki. Widzę sytuacje z innej perspektyw. Tego właśnie brakuje większości osób. Dlatego staram się im ofiarować nowy punkt widzenia, który pozwala zatrzymać się, popatrzeć na życie z boku i zacząć od nowa.
Możesz robić co chcesz, możesz dokonać wszystkiego, czego pragniesz. Nigdy nie brakuje Ci pieniędzy, a czas nie jest Twoim wrogiem. Jeśli naprawdę chcesz dokonać w życiu czegoś wielkiego, może ci brakować jedynie pomysłu. Czas i pieniądze to tylko kwestia odpowiedniej perspektywy.
Głupcy tyle się nie martwią. Nie obawiają się niczego. Osoby inteligentne z reguły są bardziej twórcze i posiadają więcej wyobraxni niż ludzie nieco mniej rozgarnięci.
Wszelkiego rodzaju lęki są wytworami niewłaściwie wykorzystanej wyobraźni, którą posiada każdy z nas.
Głupcy nie przejmują się niczym! Niczego się nie boją! Jesli istnieje ktoś głupszy od faceta, który woła: Patrzcie, co potrafię zrobić", to jest to drugi facet, który oglądając go, stwierdza: Cholera ja też tak umiem!, i bierze się do naśladowania.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl