Bartłomiej Rot

Autor 4 czytelników
Obserwuj
5 /10
5 ocen z 1 książki,
przez 5 kanapowiczów

Książki

Krąg prawdopodobieństwa błędu
Krąg prawdopodobieństwa błędu
Bartłomiej Rot
5/10
W lutym 1979 roku Warszawą wstrząsnął wybuch gazu w słynnej Rotundzie. Jednak czy to na pewno był tylko wypadek? Bartłomiej Rot w swoim PRL-owskim kryminale odmalowuje stołeczny półświatek i rysuje w...

Komentarze

Cytaty Bartłomiej Rot

Od trzech lat brał udział w każdej dużej kumulacji i za każdym razem liczył. że będzie to jego ostatni, bo zwycięski kupon.
Okazało się, że w tym świecie, świecie w którym przyszło żyć dwóm braciom, duże pieniądze można było albo wygrać albo ukraść, a Grzech zdecydował się na to drugie rozwiązanie.
W poniedziałki rano ludzie nie zauważają się jeszcze bardziej niż w pozostałe dni tygodnia. Wszyscy myślami jeszcze wśród błogich niedzielnych zajęć idą smutni tam, dokąd muszą.
Dzień po popijawie nie należy do dni łatwych, prostych i przyjemnych.
Jednakże niezmiennie, odkąd sięga hazardowa i ludzka natura, mężczyznę najbardziej może rozproszyć kobieta. Dlatego w kasynie nigdy nie brakowało pięknych kobiet. I to nigdy nie był przypadek.
Rozwaga maleje, a temperatura rośnie, kiedy w twoje ramię nagle zaczyna się wczepiać pomalowanymi paznokciami piękna nieznajoma, która ewidentnie przeżywa twoją rozgrywkę. Chcesz więc grać za więcej i więcej, chcesz, żeby ona patrzyła. I patrzy. Jak przegrywasz.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl