Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska

Autorka, 50 lat 155 czytelników
Obserwuj
7.5 /10
174 oceny z 2 książek,
przez 147 kanapowiczów
Urodzona 30 sierpnia 1971 roku w Polsce (Szczecin)
Katarzyna Nosowska (ur. 30 sierpnia 1971[4] w Szczecinie) – polska piosenkarka, autorka tekstów, wokalistka zespołu rockowego Hey (1992), laureatka nagrody Paszport „Polityki” (1993) i wielokrotnie Nagród Muzycznych „Fryderyk”; członkini Akademii Fonograficznej Związku Producentów Audio-Video (ZPAV)[5]; felietonistka.

Książki (2)

Sortowanie:
A ja żem jej powiedziała...
2 wydania
A ja żem jej powiedziała...
Katarzyna Nosowska
7/10
A ja żem jej powiedziała... – ta książka to petarda Wydawało się, że nic już nas nie zaskoczy w internecie. I wtedy pojawiła się ona. Śmieszna gęba, która mówi mądrze o życiu. Prosto, zwięźle, szczerz...
Powrót z Bambuko
2 wydania
Powrót z Bambuko
Katarzyna Nosowska, Katarzyna Nosowska
7.9/10
Książka, która pobudza szare komórki, sumienie i „mięśnie śmiechowe” Chociaż świat staje na głowie, a życie zmienia się z dnia na dzień, Nosowska zawsze znajdzie słowo, które doda otuchy. Gdy ...

Obserwujący (1)

@Kinga42

Komentarze

Cytaty Katarzyna Nosowska

Najlepszą radą, jaką możemy dać dziecku, jest: Rób, jak uważasz.
Wolność, jak się okazało, lubi wszystkiego mniej. Wolność jest eremitą, źle się czuje w tłumie. Wolność wbrew pozorom nie przepada za dyskusją, ceni milczenie. Nie zależy jej na poklasku, o nic nie rywalizuje. Lubi ciszę. Nie przypina sobie dzwonków do kapelusza, nie wali kijem w garnek, żeby było słychać, gdy nadchodzi.
Jak długo można czekać na zadośćuczynienie, a przynajmniej na zwykłe "przepraszam"?
Katarzyna Nosowska z książki Powrót z Bambuko
#powrotzbambuko#nosowska#przepraszam#zadoscuczynienie
× 1 Link
Ludzie zawsze powiedzą to, co chcą powiedzieć, bez względu na to, co zrobimy. Dlaczego im nie pozwolić? Po co nadawać rangę ich słowom? Wszyscy przecież umrzemy. Mało tego: możemy umrzeć w jednej chwili, bez ostrzeżenia. Czy nie fajnie byłoby przeżyć czas, jaki mamy, zgodnie z własnoręcznie napisanym – bez cenzury, ale też autocenzury – scenariuszem?
Nie jesteś problemem do rozwiązania, jesteś cudem do odkrycia.
Lęk napiera, gdy się go ignoruje lub z nim walczy. Patrz, jak się popisuje, patrz mu prosto w oczy, zmęcz go tym spojrzeniem, w końcu padnie.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl