T.S. Easton

Autor 17 czytelników
Obserwuj
7.3 /10
19 ocen z 3 książek,
przez 13 kanapowiczów
Jest autorem ponad 30 powieści. Wydawał powieści pod pseudonimami w wielu gatunkach. Mieszka z żoną, trójką dzieci i kotami w Surrey, hrabstwie położonym pod Londynem. W wolnym czasie pracuje jako Production Manager dla UK publisher.Powieść "BOYS DON'T KNIT" ("Chłopaki nie dziergają") to jego pierwsza powieść

Książki (3)

Sortowanie:
Dziewczyny nie biją
2 wydania
Dziewczyny nie biją
T.S. Easton
7.7/10
A może by tak przestać zawracać sobie głowę stereotypami? Szesnastoletnia Fleur pochodzi z małego angielskiego miasteczka niedaleko Hastings. Jej rodzice są dobrze sytuowani, a życie Fleur toczy się b...
Chłopaki nie dziergają
2 wydania
Chłopaki nie dziergają
T.S. Easton
7.2/10
Robienie na drutach to babskie zajęcie? Ben jest innego zdania! (O ile nikt nie patrzy). Siedemnastoletni Ben Fletcher na skutek zbiegu okoliczności zostaje objęty nadzorem kuratorskim. W ramach res...
An English Boy in New York
An English Boy in New York
T.S. Easton
7/10
As All-UK Knitting champion, 17-year-old Ben Fletcher has won himself a paid trip to New York, and to the U.S. National KnitFair. Unfortunately, his new girlfriend Megan is unable to join him, which ...

Komentarze

Cytaty T.S. Easton

Tata powtarza to „tak tylko mówię” całkiem często. Mama twierdzi, że jest „niereformowalny„. Jak gospodarka w niektórych krajach.
Tata nie ma brwi. Jest wyższy ode mnie, ale tylko trochę. Przez to martwię się, że już za bardzo nie urosnę. Joz mówi mi, że podobno człowiek zatrzymuje się gdzieś w połowie między wzrostem matki i ojca. Wcale mi się to nie spodobało.
-Przecież twój tata jest niższy od ciebie zauważyłam.
— Wiem, odparł. — Dlatego podejrzewam, że nie jest moim prawdziwym ojcem.
- Rozumiem twój sposób myślenia — powiedziałem— ale lepiej nie idź tą drogą. W każdym razie nie rzucałbym oskarżeń przy świątecznym stole na podstawie tak kruchego dowodu.
Mama jest po studiach, podczas gdy tacie zajęło aż osiem lat zdobycie zawodu, bo ciągle oblewał egzamin mistrzowski. Twierdzi, że to przez dysleksję. Mówiłem już, że jest niereformowalny. Mama dużo czyta, podobnie jak ja. Podsunęłam mi Hobbita i Igrzyska śmierci. (...) Jeśli zaś chodzi o tatę, to podsunąl mi instrukcję obsługi Forda Capri rocznik 1972 i kupił mi lampę lutowniczą.
Gex (...) zaczął chodzić do naszej szkoły dopiero w zeszłym roku, po tym jak wyrzucili go z Hollingdale, i nie miał żadnych kumpli, dlatego spiknął się ze mną, bo ja też nie miałam żadnych kumpli. Dzięki temu szkolne łobuzy dostały nas w pakiecie i mogły się znęcać nad nami dwoma jednocześnie, a nie oddzielnie, najpierw nade mną, a potem nad nim. Rozumiecie, trzeba ułatwiać życie kolegom ze szkoły.
Po policzku spłynęła jej łza. (...) Nagle dotarło do mnie że pani F., taka silna, waleczna i agresywna na zewnątrz, w istocie jest przestraszona, samotna i smutna. Może wszyscy dorośli próbują się od środka? Zupełnie jakby puszczały im ściegi? I nie tylko dorośli. Sam też czasami się tak czuję.
(...) najlepszym czasem na martwienie się o coś jest czas na długo przed tym, zanim to się stanie. Dzięki temu jest się na to przygotowanym.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl