– Nie skrzywdzę cię. Nigdy świadomie tego nie uczynię… W zamian proszę, żebyś i ty tego nigdy nie zrobiła… samej sobie. – Był zmartwiony tym, co usłyszał od psychiatry. Łatwo było się domyślić, co mu powiedział – że w każdej chwili mogę sobie coś zrobić.
– Nie zrobię sobie krzywdy – powiedziałam bardzo cicho, spuszczając wzrok. Poczułam się winna temu, że go zasmucam.
– Trzymam cię za słowo, Kochanie. – Nazwał mnie tak po raz pierwszy, a dla mnie zabrzmiało to tak, jakby mówił do kogoś innego, choć nikogo więcej tutaj przecież z nami nie było.
Kasia od dziecka zmaga się z niską samooceną oraz wynikłej z tego depresją oraz lękami. Trzydziestoletnia bizneswoman świetnie radzi sobie na polu zawodowym, lecz miłość jest dla niej tematem zakazanym. Ona po prostu nie wierzy w to, że można ją kochać. Dlatego też, gdy zakocha się w swoim pracowniku Dariuszu, zrobi wszystko, aby on tego nie zauważył. Zbieg okoliczności sprawi, że również Dariusz się w niej zakocha. Mężczyzna stanie przed trudnym zadaniem: udowodnić ukochanej, że można ją kochać. Jak zakończy się ten spacer we dwoje po polu minowym depresji i lęków?
Został dodany przez: @ewelcpd89@ewelcpd89
Pochodzi z książki:
WIEK-NIEWAŻNY cz. 1. Szukając siebie
WIEK-NIEWAŻNY cz. 1. Szukając siebie
Ewelina C. Lisowska
{}10/10
@Link Historia trzydziestoletniej kobiety, która od dziecka cierpi na zaburzenia lękowe oraz depresję. Katarzyna Kowalska po prostu nie wierzy w to, że można ją kochać. Unika wszelkich kontaktów z m...

Komentarze

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl