Emma i Ja Elisabeth Flock

Okładka Emma i Ja
autor:
Elisabeth Flock
wydawnictwo:
Harlequin Enterprises
data wydania:
2006
ISBN:
9788323816980

Opis

SPRZEDAŻ OD JUTRA (24.03.06r.), WYSYŁKA W DNIU DZISIEJSZYM. Nie da się zapomnieć świata widzianego oczami tej małej dziewczynki... Ośmioletnia Carrie Parker jest podobna do innych dziewczynek w jej wieku. Chodzi do szkoły, lubi się bawić, lubi też sobie pomarzyć o dalekich podróżach. Jednak nawet bogata wyobraŹnia nie pozwala jej uciec od bezwzględnych realiów dnia codziennego. Niegdyś w jej domu panowały miłość, radość i spokój to wszystko się zmieniło po tragicznej śmierci ojca. Rządy objął te..raz agresywny ojczym, z lubością pastwiący się nad rodziną. Carrie pragnie uchronić przed atakami Richarda młodszą siostrę, złotowłosą, łagodną Emmę. Wie, że na pomoc matki nie ma co liczyć. Dziewczynki łączy wspólny smutny los i nienawiść do ojczyma. Udręczone do granic wytrzymałości, nieświadomie prowokują serię wydarzeń, które prowadzą do nieuchronnej tragedii...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Emma i ja
Recenzent: magda87
Elizabeth Flock ukończyła uniwersytet Vanderbilta w Nashville. Wkrótce po otrzymaniu dyplomu rozpoczęła pracę w magazynie "Vanity Fair". Później pisała sprawozdania do magazynów "Time" i "People". Przez pięć lat była reporterem prasowym, następnie pracowała dla kanału informacyjnego CNBC oraz był... więcej »
Ta książka długo leżała na mojej półce, pokrywając się kurzem. Przyznaję, kupiłam ją tylko dlatego, że była to okazja. Zdarza się. Kilka dni temu coś mnie jednak podkusiło- i nie był to napis na okładce „NYT BESTSELLING AUTHORS”. Powiedzmy, że na każdą książkę przychodzi taki czas… Zaczęłam po... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
zabierajsie
Carlotta
notoco
minusdwa
navenien
Angelika_d
yuuki1
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!