Zbiorowa tricksteria

Jakub Ćwiek
Zbiorowa tricksteria
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Planowano apokalipsę, ale coś poszło nie tak. Archanioł Michał powraca z wojny do nieba, domagając się wyjaśnień. Szuka ich u Lokiego, Zadry i innych postaci, ale pytania pozostają. Co to jest brudnopis Boga? Jakie konsekwencje przyniesie zepsucie planu? Skąd się wzięli nowi skrzydlaci? Dlaczego polska gwiazdka związała się z koreańskim milionerem? Czy spadek po nigeryjskim księciu to prawdziwa okazja? Jezus kupuje broń w Walmarcie? Bachus i Eros kopią groby? Gdzie jest Butch? A co stanie się, gdy Michał pozna prawdę?
Wszystko to prowadzi do serii zawiłych zagadek, których odpowiedzi mogą wstrząsnąć fundamentami nieba i ziemi. W tym labiryncie tajemniczych wydarzeń każde kolejne pytanie otwiera nowe możliwości i rzuca światło na dotąd ukryte prawdy. Czytelnik zostaje wciągnięty w wir napięcia i niepewności, a każdy zaskakujący zwrot akcji odsłania kolejną warstwę mistycyzmu i intrygi.
Ostatecznie, gdy ostatnia tajemnica zostanie odkryta, czytelnik zostanie porwany w pełną emocji podróż, której finał stanie się punktem kulminacyjnym całej sagi. To zakończenie, na które czytelnicy czekali z niecierpliwością, obiecuje niezapomniane wrażenia i pozostawia w pamięci ślad pełen magii literatury, który będzie towarzyszył przez długie lata.

Data wydania: 2024-04-30
ISBN: 978-83-8330-435-9, 9788383304359
Rodzaj: audiobook
Wydawnictwo: Sine Qua Non
Cykl: Kłamca, tom 5
dodana przez: MLB
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Jakub Ćwiek Jakub Ćwiek
Urodzony 24 czerwca 1982 roku w Polsce (Opole)
Urodzony w roku premiery Blade Runnera i ekranizacji Conana Barbarzyńcy. Pierwszą próbę literacka popełnił w wieku lat siedmiu. Wtedy jednak nie myślał jeszcze o publikowaniu. Zainteresowania rozwijał w rodzinnych Głuchołazach aż do rozpoczęcia studi...

Pozostałe książki:

Kłamca. Cyngiel niebios Kłamca. Bóg Marnotrawny Kłamca. Ochłap sztandaru Chłopcy Topiel Szwindel Upiorne święta Kłamca. Kill'em all Panie Czarowne Ciemność płonie Drelich. Prosto w splot Dreszcz Niech to usłyszą Liżąc ostrze Bangarang Kłamca. Machinomachia Bezpański. Ballada o byłym gliniarzu Zawisza Czarny Zguba Kłamca. Papież sztuk Stróże Największa z przygód Gotuj z Papieżem Stróże: brudnopis Boga Krzyż południa. Rozdroża Drobinki nieśmiertelności Epidemie i zarazy Facet w czerni Księga wojny Święty z Centralnego Czego dusza zapragnie Grimm City. Bestie Grimm City. Wilk! Księga strachu Fantastycznie nieobliczalni Ofensywa szulerów Chłopcy. Będziesz to prać! Drelich. Nim braknie tchu Herosi Przez Stany POPświadomości Krasny to kolor krwi Nagroda im. Janusza A. Zajdla 2007 Science fiction po polsku Świetlik w ciemności Chłopcy. W Skrócie Jednooki król Mój dziadek zamienia się w słonia Nagroda im. Janusza A. Zajdla 2011 Nagroda im. Janusza A. Zajdla 2012 Permanentne wakacje Robin Hood i Szmaragdowy Król Szepczący w eterze Nagroda im. Janusza A. Zajdla 2006 Nagroda im. Janusza A. Zajdla 2013 Zbiorowa tricksteria
Wszystkie książki Jakub Ćwiek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zbiorowa tricksteria nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zbiorowa tricksteria. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Kłamca
Kłamca
Jakub Ćwiek
7.6/10
Odkąd nie ma Boga, anioły nie grają fair. I to tłumaczyłoby obecność Kłamcy... Ocalony po szturmie ...
Kłamca. Bóg marnotrawny
Kłamca. Bóg marnotrawny
Jakub Ćwiek
7.7/10
Loki - dawniej bóg kłamstwa, obecnie najemnik na żołdzie aniołów - powraca, by znów na rozkaz Nieba ...
Kłamca. Machinomachia
Kłamca. Machinomachia
Jakub Ćwiek
6.9/10
Jakub Ćwiek w "Machinomachii" wraca do sprawdzonej formy opowiadań, które fabularnie umiejscowione s...
Kłamca. Papież sztuk
Kłamca. Papież sztuk
Jakub Ćwiek
7.2/10
To już dziesięć lat od kiedy pierwszy tom Kłamcy zagościł na półkach i w sercach czytelników. Loki ...
Kłamca. Ochłap sztandaru
Kłamca. Ochłap sztandaru
Jakub Ćwiek
7.5/10
Gdy Lucyfer daje swym zastępom sygnał do rozpoczęcia Apokalipsy, anioły mają na to prostą szpiegowsk...
Kłamca. Kill'em all
Kłamca. Kill'em all
Jakub Ćwiek
7/10
Loki przepadł w krainie elfów. Życie w skórze Oberona, rozrywki i miłe towarzystwo sprawiają, że t...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl