Avatar @ewelcpd89

Ewelina C Lisowska

@ewelcpd89
1 obserwowanych.
Kanapowicz od 12 miesięcy. Ostatnio tutaj 6 miesięcy temu.
{} ecl.pisarka.book_romans
{} Napisz wiadomość
1 obserwowanych.
Kanapowicz od 12 miesięcy. Ostatnio tutaj 6 miesięcy temu.

Blog

piątek, 14 sierpnia 2020

Zapowiedź premiery powieści WALERIAN I RÓŻA - Ewelina C. Lisowska

Premiera powieści „Walerian i Róża”


Powieść romantyczna, której akcja dzieje się w pierwszej połowie wieku XIX w naszej kochanej ojczyźnie. Hrabia zakochany w baronównie, i jak na doczepkę ona – Róża, córka dorobkiewicza, nie mająca w swoich żyłach ani odrobiny błękitnej, arystokratycznej krwi.

Główny bohater

Wspominałam już o nim w pewnym artykulepoświęconym bohaterom powieści, które jeszcze nie zostały opublikowane. Przyszedł czas na hrabiego Waleriana Orłowskiego. Jest to mężczyzna dwudziestosześcioletni, urodziwy, z pozoru bardzo pewny siebie. Serce tego przystojniaka nosi w sobie skrzętnie ukrytą tajemnicę: płomienną, oddaną i wierną miłość do damy, które zwodzi go przez wiele lat. Jest do tego stopnia zdeterminowany, aby ją zdobyć, że postanawia wykorzystać pewną pannę do tego, aby wzbudzić w niej zazdrość.

Róża Najman – ofiara Waleriana

Panna Najman to osoba wprost niezwykła. Pasjonatka koni i jeździectwa, świetnie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi wierzchowcami, których charakterki zdają się być nie do ujarzmienia. Ta córka chłopskiego dorobkiewicza jest jedyną godną następczynią swojego ojca. Dlatego to właśnie Stefan Najman pewnego dnia postanawia uczynić z dziewczyny nie tylko hodowcę koni wyścigowych, ale także parobka, którego doświadczy ciężką pracą ponad jej siły. Spracowana, mizerna i wycofana dziewczyna, pewnego wieczora trafia na miejski bal, gdzie dostrzega pana hrabiego.


Niefortunny wypadek


Spłoszona tłumem i zachowaniem polskiej elity panienka, postanawia opuścić bal i niczym zdziczały koń wpada na Waleriana. Co z tego wyniknie? Przeczytajcie następy zwiastun.
Tagi:
#romans, #premiera, #EwelinaCLisowska, #zapowiedz, #zwiastun, #ebook, #nowosc
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe