Avatar @feyra.rhys

@feyra.rhys

12 obserwujących. 10 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj 1 dzień temu.
{} feyra.rhys
{} Napisz wiadomość
12 obserwujących.
10 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj 1 dzień temu.
niedziela, 3 listopada 2019

Ucieczka z Krainy Czarów. Prawdziwa historia Królowej Kier.


 Zastanawialiście się kiedyś dlaczego Królowa Kier jest taka zimna i oschła ? Dlaczego nie ma przyjaciół, każdy się jej boi i ciągle wykrzykuje: "Skrócić o głowę!" ? Nie chcieliście poznać jej prawdziwej historii albo przynajmniej wyobrażenia jak mogło wyglądać jej życie zanim została królową ?
♥️🃏
Jedno z takich "wyobrażeń" zostało przedstawione w książce "Ucieczka z Krainy Czarów. Prawdziwa historia Królowej Kier." Mówi ona o trzynastoletniej dziewczynce, która zamiast zostać królową pragnie poznać świat poza murami Pałacu. W Pałacu każdy odgrywa swoją role: Królowa Mieczykowa jest obecną królową, Biały Rycerz jest osobistym rycerzem Przyszłej Królowej, Artretyk jest Wielkim Szambelanem, a Przyszła Królowa ma za kilka miesięcy zostać Królową i wyjść za mąż. Taka jest kolej rzeczy... Ale czy tak faktycznie musi być ? Czy nie lepiej byłoby uciec i stawić czoła przygodzie ? 
♥️🃏
Przyszła Królowa pod wpływem znalezionej książki pragnie znaleźć Pana Czas i poprosić go aby się zatrzymał dla niej. Ucieka z Pałacu i odkrywa, że świat jest magiczny i zaskakujący, a każdy kolejny dzień jest inny od poprzedniego. Poznaje co znaczy wolność, wierność i przyjaźń. Razem z bohaterką odkrywamy cal po cały Krainę Czarów i poznajemy co jest dobre, a co złe. Odkrywamy, że nie wszystko jest takie, jakie się wydaje. I przede wszystkim, że warto walczyć o prawdę. 
{}× 2
Komentarze
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe