wołodyjowska

@krzysia1999
Kanapowicz od ponad roku.
{} Napisz wiadomość
Kanapowicz od ponad roku.

Jestem poszukującą swojego miejsca i lekko dramatyzującą studentką dziennikarstwa, która od zawsze KOCHA książki i pisanie. Miłością do powieści zaraziła mnie moja mama, a wszystko zaczęło się od "Dzieci z Bullerbyn", "Ani z Zielonego Wzgórza", "Jeżycjady"... okej, nie wiem co było pierwsze.

Kocham dobre jedzenie, krople deszcze stukające o okno, gorącą herbatę z cytryną i piżamę. Mam bzika na punkcie zeszytów i notesów – uwielbiam przeglądać je na sklepowych półkach i ledwo powstrzymuje się przed wydawaniem pieniędzy na kolejne. Nienawidzę składania ubrań i panicznie boję się gołębi.

Czytam wszystko co wpadnie mi w ręce. Nie chcę się ograniczać do jednego gatunku, ale gdybym musiała wybrać - wygrałaby fantastyka.

Mam nadzieję, że tutaj rozwinę swoje umiejętności, zapraszam do czytania recenzji :)

Czytam

1

Chcę przeczytać

8

Przeczytane

15

Moje Opinie

2
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
25.09.2020
Książkę czytało się przyjemnie. Pomysł na świat jest, moim zdaniem, świetny. Bohaterowie jednak (poza Feliksem) są dość nijacy. Niestety z każdą stroną historia stawała się coraz bardziej przewidywalna, a końcówka nie zwaliła mnie z nóg. Bardzo spodobało mi się to, jak płynęłam przez tą opowieść więc na pewno sięgnę po inną książkę pani Hendel...
Zobacz wszystkie opinie (2)
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl