Recenzje książki "A.B.C."

Dodaj swoją recenzję

Mon Dieu!

8.02.2024

"A.B.C." to jedno z wielu arcydzieł w dorobku królowej kryminału, Agathy Christie. Autorka była brytyjską pisarką, uznawaną za jedną z najbardziej utalentowanych i wpływowych autorek powieści kryminalnych w historii. Jej pełne napięcia i intrygujące historie, często zaskakujące zwrotem akcji, zdobyły ogromną popularność na całym świecie. Christie ... Recenzja książki A.B.C.

,,A miało być tak pięknie" - nieudolna próba odwrócenia biegu akcji w powieści kryminalnej

28.12.2021

,,A.B.C." Agatha Christie Recenzja: Herkules Poirot zaczyna dostawać listy od seryjnego mordercy, w których zapowiada on swoje kolejne zbrodnie. Ofiary są dobierane w porządku alfabetycznym. Czy detektywowi uda się odnaleźć A.B.C - tajemniczego zabójcę, zanim dotrze on do litery Z? Sposób narracji był specyficzny. Jednocześnie przeplatała się p... Recenzja książki A.B.C.

@otwarte_ksiegi@otwarte_ksiegi

Kolejność alfabetyczna

23.02.2021

Szczerze mówiąc zaczynając czytać ,,A.B.C" Agathy Christie miałam mieszane uczucia. Ciężko było mi się wczuć w całą historię, była dla mnie trochę za bardzo skomplikowana. Po czasie, a szczególnie po zakończeniu lektury uważam, że jest ona błyskotliwa i zaskakująca. Czym tym razem zaskoczyła mnie Królowa Kryminałów? Seryjny morderca zabija ludzi ... Recenzja książki A.B.C.

@werka751@werka751 × 2

"A.B.C." AGATHA CHRISTIE

24.06.2018

Seryjny morderca działa z reguły według swojego, określonego schematu. Wybiera potencjalne ofiary pod względem płci, zapachu, kolorów włosów, zawodu. W "A.B.C." zbrodniarz znalazł bardziej wyszukany modus operandi. Wybiera swoje ofiary według alfabetu - wybiera osobę z miasta A, której imię i nazwisko zaczyna się na A. Następnie wybiera miejscowość... Recenzja książki A.B.C.

Alfabetyczny morderca

18.01.2014

Audiobook Agathy Christie "A.B.C." już od roku stoi w mojej biblioteczce i jest jedyną lekturą w wersji audio, wygraną w konkursie Syndykatu ZwB. Jakoś nie było mi na rękę go odsłuchać, ponieważ sama przeczytałabym papierową wersję znacznie szybciej. Jednak traf wyzwaniowy sprawił, że nie miałam wyjścia - audiobook był najlepszą opcją pasującą do k... Recenzja książki A.B.C.

@ejotek@ejotek

A. B. C.

28.08.2013

Agatha Christie jest niewątpliwie najbardziej znaną na świecie pisarką kryminałów. W kryminalnych przypadkach jej bohatera - nadzwyczaj inteligentnego detektywa Herkulesa Poirota, zaczytują się już kolejne pokolenia fanów. „A.B.C.” to już jego jedenasta przygoda, która z pewnością nieco zaskoczy fanów serii. Tajemniczy A.B.C rzuca wyzwanie słynnem... Recenzja książki A.B.C.

@alison2@alison2

A.B.C.

26.10.2012

„Ach, ta łamigłówka życia! Fascynuje mnie zawsze i wszędzie.” Od kiedy tylko pamiętam wciąż słyszałam wiele dobrego na temat królowej kryminałów Agaty Christie. Jednak dopiero teraz jej dzieło trafiło w moje ręce. Początkowo byłam pewna, że moja przygoda z tą sławną i podziwianą autorką rozpocznie się od "I nie było już nikogo". Jednak los chciał... Recenzja książki A.B.C.

@Natasha92@Natasha92
© 2007 - 2024 nakanapie.pl