Agent JFK 5 - Lodowa gra

Tomáš Němec
Książka Agent JFK 5 - Lodowa gra
Książka Agent JFK 5 - Lodowa gra
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Agent John Francis Kovář Były kapitan jednostek specjalnych, weteran operacji wojskowych i tajnych misji. Obecnie agent i operator grupy uderzeniowej Equilibri Ferrarius. Gdzieś w równoległej przyszłości Ziemi, po atomowej wojnie totalnej, resztki ludzkości dożywają swych dni w byłych metropoliach. W okowach postnuklearnej zimy niczym gigantyczne grobowce tkwią wierzchołki niegdyś dumnych drapaczy chmur. Śmierć stała się cichą przewodniczką człowieka - naturalnym, niedostrzegalnym towarzyszem. Wydaje się, że los zaginionego, drobnego kupca z Wyenny obchodzi tylko młodą kobietę z klanu łowców i tajemniczego cudzoziemca, który z karawaną przywędrował do Praagu. Pozornie! Ich poszukiwania szybko okazują się śmiertelną grą. Dwoje maluczkich kontra kryminalny półświatek, skorumpowany klan policji i wszechmocny władca miasta? Los nie wybiera, a - „Na swój świat musimy zasłużyć!”
Data wydania: 2011-05-27
ISBN: 978-83-7574-503-0, 9788375745030
Wydawnictwo: Fabryka Słów

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Agent JFK 5 - Lodowa gra nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}