Recenzje książki "American Greed. Co widziały oczy szofera limuzyn w USA?"

Dodaj swoją recenzję

Gorzkie żale rasistowskiego kierowcy UBERa

22.01.2022

Po przeczytaniu tej książki w mojej głowie kołatało się kilka pytań: Jak można było tak spektakularnie „położyć” tak dobrą koncepcję? Jak można żyć z taką ilością żalu do wszystkiego i wszystkich? Jakim cudem ktoś z wydawnictwa przeoczył taki ładunek chamstwa, antysemityzmu i rasizmu – reklamując tę pozycję jako „napisane z humorem, pełne ironii i... Recenzja książki American Greed. Co widziały oczy szofera limuzyn w USA?

@atypowy@atypowy × 11

Nowy Jork od zaplecza

22.01.2022

„American Greed. Co widziały oczy szofera limuzyn w USA?” to dosyć interesująca książka. Czyta się ją szybko, momentami za szybko. Jest napisana lekkim piórem, przystępna, ironiczna, po spartańsku prosta. Słowem – zawiera w sobie to coś, co sprawia, że chce się ją czytać, a i lektura sprawia nam przyjemność. Czytając kolejne opisy dzielnic, bud... Recenzja książki American Greed. Co widziały oczy szofera limuzyn w USA?

Co za dużo, to...

7.12.2021

Kiedy sięgam po tego typu książkę robię to z zainteresowania, licząc na odsłonę czy to kraju, czy miasta a najbardziej ludzi, którzy tę obcą społeczność tworzą. W Americam Greed , który ma podtytuł Co widziały oczy szofera limuzyn w USA, niewiele z moich oczekiwań mogło się spełnić. Zastanawiam się, czy jest to wynik nieciekawego stylu autora, któ... Recenzja książki American Greed. Co widziały oczy szofera limuzyn w USA?

@Strusiowata@Strusiowata × 18
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl