Antidotum

Robert Zajkowski
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Antidotum
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Chciał ukryć się przed światem, ale ten miał dla niego gorszy plan...

Odległa Islandia wydawała się idealną kryjówką dla Maksa Zubera, byłego oficera operacyjnego Polskich Sił Zbrojnych. Film, który mężczyzna nagrał podczas katastrofy samolotu w Smoleńsku, szybko stał się łakomym kąskiem dla dowódców agencji FBI i KGB. Zuber postanowił więc zaszyć się na odludziu, by uciec od świata tajnych służb oraz międzynarodowych intryg… Ale ten nigdy o nim nie zapomniał.

Teraz jedni pragną go zlikwidować, a drudzy wykorzystać w brudnej, politycznej grze. Jakby tego było mało, niespodziewanie w życiu Maksa pojawia się prawniczka, Katie Callahan, która całkowicie wywraca jego świat do góry nogami.

Mężczyzna zaczyna marzyć o spokojnej codzienności u jej boku, wie jednak, że miłość nie może rozkwitnąć bez prawdy. A ta bywa brutalna i często budzi żądzę zemsty…

Wydanie 1 - Wyd. Novae Res
Data wydania: 2024-06-19
ISBN: 978-83-8373-177-3, 9788383731773
Wydawnictwo: Novae Res
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 466
dodana przez: NovaeRes

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Uciec, ale dokąd???

17.07.2024

"Antidotum" Roberta Zajkowskiego to lektura intrygująca z dynamiczną fabułą pełną zwrotów akcji, trzymająca w napięciu do samego końca. Główny bohater to były oficer operacyjny Polskich Sił Zbrojnych, Maks Zuber, który chciał schować się przed całym światem, lecz zabrakło miejsca na ukrywanie... Poznajemy go, gdy mieszka w małej miejscowości w dal... Recenzja książki Antidotum

@maciejek7@maciejek7 × 27

Przeszłość

23.07.2024

Maks Zuber, były oficer operacyjnych Polskich Sił Zbrojnych. Mieszka i pracuje ma Islandii, z dala od ludzi, którzy mogą go kojarzyć. Prowadzi spokojne życie, jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Matka i siostra naszego głównego bohatera dalej mieszkają w Polsce, jednak stracił on ważne osoby w wypadku samolotu w Smoleńsku. Na dodatek nag... Recenzja książki Antidotum

W sieci międzynarodowych intryg

15.07.2024

Głównym bohaterem "Antidotum" Roberta Zajkowskiego jest Maks Zuber, były oficer operacyjny Polskich Sił Zbrojnych. Po dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce podczas katastrofy samolotu w Smoleńsku, Maks postanawia odciąć się od przeszłości i zniknąć z radarów tajnych służb. Jego celem staje się odległa Islandia, surowy i odludny zakątek ś... Recenzja książki Antidotum

@AgaCeee@AgaCeee × 1

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@maciejek7
2024-07-17
8 /10
Przeczytane konkurs kryminał Posiadam

"Antidotum" Roberta Zajkowskiego to lektura intrygująca z dynamiczną fabułą pełną zwrotów akcji, trzymająca w napięciu do samego końca.
Główny bohater to były oficer operacyjny Polskich Sił Zbrojnych, Maks Zuber, który chciał schować się przed całym światem, lecz zabrakło miejsca na ukrywanie...
Poznajemy go, gdy mieszka w małej miejscowości w dalekiej Islandii.
W tragicznej katastrofie samolotu w Smoleńsku stracił najbliższych, nie może się z tym do tej pory pogodzić, tym bardziej, że widział tam coś, czego nikt nie powinien widzieć. Co więcej, przypadkiem nagrał swoim telefonem... Pewnie dlatego jest poszukiwany przez służby operacyjne kilku krajów. Postanowił więc uciec od wszystkiego i zaszyć się gdzieś na odludziu, z dala od tych międzynarodowych i brudnych intryg, z których nic dobrego zazwyczaj nie wynika. Tym bardziej, że niemal wszyscy chcieli go wykorzystać do swoich politycznych gierek, a może nawet go zlikwidować.
Dziwnym trafem osiedlił się na dobre w Islandii i chociaż czuje się samotny, ale w jakiś sposób bezpieczny. Tu, na wyspie, czas płynął wolniej, lecz chwilami następowały też momenty zwątpienia w to, czy dobrze postępuje, w kraju została przecież jego matka i siostra.

× 3 | link |
@Aleksandra_99
2024-07-23
7 /10
@AgaCeee
2024-07-15
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

Jakże komfortowo jest ludzkiej naturze narzekać w odrętwiającej sytuacji. Bo, niestety, aby coś zmienić, potrzeba ruchu, jednak nie tylko fizycznego, lecz także ruchu mózgu.
Tak, to nasze decyzje, zarówno te błędne, jak i te właściwe, budują nasze codzienne życie. Pozostaje zatem tylko wiara w siebie.
Niestety życie bez wyobraźni to powtarzający się monolog na zakrętach naszej świadomości.
Zimny ląd Islandii został pokryty przez śnieg i jedynie miejscami porywisty wiatr poodkrywał połacie kamienistych urwisk. Renifery zeszły z gór w dolinę, szukając suchych źdźbeł traw.
Był mężczyzną nieco po trzydziestce, średniego wzrostu, o spokojnym usposobieniu i z typowym, obojętnym wyrazem twarzy.
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl