Antropologia współczesnści. Wiele światów, jedno miejsce

Waldemar Kuligowski
Antropologia współczesnści. Wiele światów, jedno miejsce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Cała ta książka, bazująca na własnych badaniach terenowych, literaturze naukowej, a także poezji, służy jednemu nadrzędnemu celowi - jest przypomnieniem o istnieniu kultury. Kulturę utożsamiono z zabawką dla ginących elit, zapchajdziurą w programach szkolnych, hasłem ze słownika mitów i tradycji. Antropologia współczesności przekonuje jednak o tym, że w jednym miejscu, jakim jest Ziemia, żyje wciąż wiele światów."
Data wydania: 2007-11-29
ISBN: 978-83-242-0669-8, 9788324206698
Wydawnictwo: Universitas
Kategoria: Antropologia
Stron: 318

Autor

Waldemar Kuligowski Waldemar Kuligowski
Urodzony w 1972 roku w Polsce (Szubin)
Waldemar Kuligowski – antropolog kulturowy, profesor nauk humanistycznych, eseista, redaktor. Absolwent VI Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy. W latach 1991–1996 studiował etnologię i antropologię kulturową na UAM w Poznaniu (magisterium na pod...

Pozostałe książki:

Trzecia płeć świata Drugi mąż czwartej żony Jak skutecznie kłamać Antropologia współczesnści. Wiele światów, jedno miejsce Defamiliaryzatorzy. Źródła i zróżnicowanie antropologii współczesności Ruchome modernizacje Siedem szkiców do antropologii miłości Z roślin, z dźwięków, z marzeń. Domy świata
Wszystkie książki Waldemar Kuligowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Antropologia współczesnści. Wiele światów, jedno miejsce? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Antropologia współczesnści. Wiele światów, jedno miejsce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl