Recenzje książki "Astrohaj. Jak dotknąć kosmicznego pyłu?"

Dodaj swoją recenzję

Kosmiczny haj

12.01.2022

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego niebo jest niebieskie, a słońce żółte? Albo jak powstają gwiazdy? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi twierdząco, to odpowiedź na nie znajdziecie w kolejnej książce z serii Zrozum pod tytułem „Astrohaj. Jak dotknąć kosmicznego pyłu?”. Wydawnictwo Poznańskie po raz kolejny zabiera swoich czytelników w świat na... Recenzja książki Astrohaj. Jak dotknąć kosmicznego pyłu?

@Oczytana@Oczytana × 5

"Dla wielu kosmicznych turystów moment, gdy uświadomią sobie, jak krucha jest ziemska biosfer...

30.08.2021

Od zawsze fascynował mnie kosmos i uwielbiałam o nim czytać, czy też oglądać o nim wszelkie dokumenty. Bardzo się ucieszyłam, gdy w zapowiedziach zobaczyłam, że kolejna książka z cyklu ZROZUM będzie właśnie o kosmosie. Wszechświat od stuleci zachwyca ludzi. Uświadomienie sobie, że Ziemia jest mikroskopijnym jak na rozmiary kosmosu tworem, pozwala... Recenzja książki Astrohaj. Jak dotknąć kosmicznego pyłu?

Astrohaj

15.07.2021

Fred Watson "Astrohaj" jak dotknąć kosmicznego pyłu, Lubię, kiedy książki popularnonaukowe traktują trudne, wydawałoby się, dla laika tematy, w sposób wciągający i przystępny. Przecież o rzeczach skomplikowanych, o których raczej nie rozmawia się codziennie przy porannej kawie można również opowiadać tak, że trudno się od nich oderwać. Taki ... Recenzja książki Astrohaj. Jak dotknąć kosmicznego pyłu?

DLACZEGO GWIAZDY SPADAJĄ?

9.07.2021

"A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją" Dawno nie byłam w obserwatorium i nie czułam nas sobą kosmosu, który zdaje się wtedy być jak na wyciągnięcie ręki, jakbym mogła do fartucha nazrywać gwiazd. W niebo uwielbiam patrzeć o każdej porze dnia i ... Recenzja książki Astrohaj. Jak dotknąć kosmicznego pyłu?

ASTROHAJ!

2.07.2021

Ruszamy w międzygalaktyczną podróż naukową. Czasami z chęcią wpakowałabym się do rakiety i uciekła z tego owładniętego obłędem świata. Jak wygląda „typowe” miejsce we wszechświecie? Prawdopodobnie nic w nim nie ma. Brzmi idealnie. A więc ruszajmy! Nawet, jeśli jest to tylko chwilowa euforia i ucieczka, po której mocno uderza się głową o ziemię... Recenzja książki Astrohaj. Jak dotknąć kosmicznego pyłu?

@Zaneta@Zaneta × 4

Coś dla "kosmicznych freaków", ale nie tylko!

1.07.2021

Dziś opowiem Wam o dziewiątej już książce z serii Zrozum, która pięknie się rozrasta i wysyła ogrom wiedzy popularnonaukowej w świat. Wiecie już, że jestem jej zagorzałą fanką i staram się Wam wciskać ją na każdym kroku. Zapewniam wszystkich, że nigdy mi się to nie znudzi. Tym razem znany naukowiec i astronom - Fred Watson zaprasza wszystkich do o... Recenzja książki Astrohaj. Jak dotknąć kosmicznego pyłu?

@StartYourDayWithBooks@StartYourDayWithBooks
© 2007 - 2024 nakanapie.pl