Bajeczki Babeczki. Część 7. O księżniczce Mai, ognistych smokach i złotym kluczu

Ewa Rosolska "Marta Osa"
Bajeczki Babeczki. Część 7. O księżniczce Mai, ognistych smokach i złotym kluczu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Bajeczki Babeczki. Sprawdzian Gotowości Szkolnej to gotowe narzędzie dla rodzica lub opiekuna dziecka w wieku przedszkolnym, przygotowane przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnią praktyką. Pozwoli ono odpowiedzieć na pytanie: czy moje dziecko poradzi sobie w szkole? Bajki wspierają rozwój sfery społeczno-emocjonalnej dziecka, a zadania umieszczone na końcu każdej książeczki sprawdzają poziom wiedzy i umiejętności malucha kończącego edukację przedszkolną i rozpoczynającego naukę w pierwszej klasie. Rodzicowi lub opiekunowi zamieszczone tu rady pomogą w razie potrzeby sięgnąć po fachową pomoc. Każda książeczka z serii „Bajeczki Babeczki” zawiera przepiękne kolorowe wielkoformatowe (A4 x 2) ilustracje, które spodobają się i małym, i dużym. To kolejna inspiracja do rozmów z dzieckiem na rozmaite, nie tylko stricte bajkowe tematy. Dodatkowo na końcu każdej pozycji znajdziemy karty pracy – ćwiczenia do wykonania przez dziecko, rozwijające sprawność grafomotoryczną, nawiązujące tematyką do treści bajeczki. W tej części mamy aż cztery zadania do wykonania. Siódma część pt. O księżniczce Mai, ognistych smokach i złotym kluczu to opowieść o księżniczce Mai, którą uwięziła groźna wiedźma. Jednak wierni przyjaciele Mai – zwierzęta zamieszkujące okolicę – nie zostawiły dziewczynki samej. Razem ruszyły na ratunek. Dzięki nim w bajkowej krainie na nowo zapanowała radość. Bajka o przyjaźni, odwadze i wierności ideałom.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-65669-27-8, 9788365669278
Wydawnictwo: Edukacyjne
Stron: 34

Autor

Ewa Rosolska "Marta Osa" Ewa Rosolska "Marta Osa" Ewa Rosolska swoją pasję pisarską rozpoczęła od książek dla dorosłych, publikując pod pseudonimem Marta Osa. Dotąd ukazały się cztery jej powieści ("I po cholerę mi to było!"; "Owce, barany i gminne szykany"; "Róża, bratki i wariatki"; "O kwiatkach ...

Pozostałe książki:

Bajeczki Babeczki Część 5 O kosmicznej dyni i zapomnianym imieniu Pułapki Czasu Tom 1 Klątwa pieczęci Po drugiej stronie Księga życzeń Księga życzeń
Wszystkie książki Ewa Rosolska "Marta Osa"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Bajeczki Babeczki. Część 7. O księżniczce Mai, ognistych smokach i złotym kluczu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bajeczki Babeczki. Część 7. O księżniczce Mai, ognistych smokach i złotym kluczu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl