Bajki o sprawach ważnych, śmiesznych i poważnych. Zbiór drugi

Edyta Dulewicz
Bajki o sprawach ważnych, śmiesznych i poważnych. Zbiór drugi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka jest wyjątkowym zbiorem bajek, które nie tylko opowiadają historię, ale niosą również mądry przekaz. W zalewie historyjek o wróżkach, czarownicach i magii, które mają wpływ na dziecięce umysły i serca, ta pozycja wyróżnia się jasnym i pięknym przesłaniem, które oprócz funkcji rozrywkowych, umiejętnie i subtelnie modeluje obraz świata, tworząc jego pozytywny wzorzec. Dodatkowym atutem książeczki są unikatowe ilustracje, którymi aktorka opatrzyła tekst. Ich wyjątkowa stylistyka i kolorystyka z pewnością zachwycą dzieci i spowodują, że lektura będzie dla nich wspaniałą i pouczającą przygodą. W książce zawarte są działy m.in.: - Książę Bartłomiej - Wigilijna podróż - Klara i rycerz Kordian - Wizyta w pustelni - Wyprawa Barnaby
ISBN: 978-83-64668-32-6, 9788364668326
Wydawnictwo: FUNDACJA NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Bajki o sprawach ważnych, śmiesznych i poważnych. Zbiór drugi aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bajki o sprawach ważnych, śmiesznych i poważnych. Zbiór drugi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl