Beata czyli wszystko staje się łatwe, kiedy ludzie Cię kochają

Ewa Zienkiewicz
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Beata czyli wszystko staje się łatwe, kiedy ludzie Cię kochają
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Niewyjaśnione okoliczności tajemniczej zbrodni, odwiedziny gości nie z tego świata, miłosne pułapki zakładane na nic nie podejrzewających mężczyzn – to wydarzenia, które nagle zaczynają wypełniać dotychczas samotne i nieciekawe życie Beaty. Co spowodowało, że wyśmiewana i dręczona przez kolegów z pracy mało atrakcyjna niezaradna dziewczyna znalazła sposób na wybrnięcie z kłopotów i na zemstę na swoich prześladowcach? Każdy z nas marzy o jakimś cudownym sposobie na rozwiązanie swoich problemów. Ale co do jednego nie mamy wątpliwości – że wszystko stałoby się łatwe, gdyby ludzie nas pokochali. Wszyscy. A w szczególności nasi wrogowie. Wartka akcja książki porywa czytelnika, rozśmiesza opisami zabawnych osobowości i wciąga w spekulacje w rozwiązywaniu kryminalnej intrygi.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-87572-06-8, 9788387572068
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Łośgraf
Stron: 220

Autor

Ewa Zienkiewicz Ewa Zienkiewicz Ewa Zienkiewicz jest z wykształcenia architektem, a z zamiłowania pisarką. Pracowała jako nauczycielka, projektantka, urzędniczka. Mieszkała w kilku miastach Polski, towarzyszyła mężowi w wyprawach wędkarskich do Afryki, Azji i Ameryki Południowej. ...

Pozostałe książki:

Świat według Jo Pomyśl tylko życzenie Świat według Jo. Tom II Świat według Jo. Tom III Beata czyli wszystko staje się łatwe, kiedy ludzie Cię kochają Niezwykły pies Bruno Pomyśl tylko życzenie Tom 1 Z deszczu pod rynnę Pomyśl tylko życzenie Tom 2 Oliwier i tropiki Talizman z zaświatów. Tom I. Beata Dziewczyny chłopaki i skarb Talizman z zaświatów. Tom II. Kinga
Wszystkie książki Ewa Zienkiewicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Beata czyli wszystko staje się łatwe, kiedy ludzie Cię kochają nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@mbutterfly
@mbutterfly
2011-08-18
5 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Beata czyli wszystko staje się łatwe, kiedy ludzie Cię kochają. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl