Bezwstydnica

Patricia Maxwell "Jennifer Blake"
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Bezwstydnica
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Do małego miasteczka w stanie Luizjana powraca z wojny palestyńskiej Reid Sayers, by objąć w posiadanie spadek. Spotyka tam Camillę, spadkobierczynię rodu Greenleyów, z którymi sto lat temu przodkowie Reida prowadzili krwawy spór. Spotkanie dwojga młodych daje początek niebezpiecznej grze: w ciągu dnia walczą o wielki spadek, w nocy zaś oddają się nieokiełznanej, wręcz bezwstydnej namiętności.
Tytuł oryginalny: Shameless
Data wydania: 1999
ISBN: 83-7227-149-6, 8372271496
Wydawnictwo: Świat Książki
Stron: 368
Mamy 3 inne wydania tej książki

Autor

Patricia Maxwell "Jennifer Blake" Patricia Maxwell "Jennifer Blake"
Urodzona 9 marca 1942 roku w USA (Luizjana)
Jennifer Blake to naprawdę Patricia Maxwell, z domu Patricia Anne Ponder, jest najlepiej sprzedającą się amerykańską pisarką, autorką ponad pięćdziesięciu książek. Członek Romance Writers of America Hall of Fame i Affaire de Coeur Romance Hall of Fa...

Pozostałe książki:

Ogród grzechu Walc o północy Zapach raju Burza i blask Dziki Raj
Wszystkie książki Patricia Maxwell "Jennifer Blake"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Bezwstydnica nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@katala
2019-11-18
8 /10
Historycznie Współcześnie romansowo

Widziałam dwie okładki do tej książki. I co jedna to lepsza. Ktoś powinien ponosić karę za takie rzeczy. Ale miało być o książce.
Jak dla mnie było dobrze. Żeby nie powiedzieć, że na początku nawet bardzo dobrze. W dalekim skojarzeniu pomyślałam na początku o Brown i jej książce Piekło i niebo. Oczywiście, nie w sensie porównania tematyki, ale relacji między bohaterami. To coś co iskrzyło między nimi, coś co wyczuwało się od pierwszego momentu, było bardzo znajome. I jak dla mnie bardzo do lubienia. Odpowiadają mi takie relacje między bohaterami, lubię chemię przeskakującą między oczami, spojrzeniami, najprostszymi gestami. Nie mam wtedy „pretensji” za pójście choćby „już, już” do łóżka. Choć trzeba przyznać, że często to „już, już” jest „na wieki, na zawsze”. I wtedy jeszcze lepiej.
Historia przeszła dwójki młodych ludzi, którzy jak to zwykle bywa w takich wypadkach, nie potrafią się dogadać. Dzieli ich historia rodzin, zadawnione żale, rozdrapywane rany, które budują coraz większy mur. A jednocześnie coraz silniej rodząca się fascynacja, pewne oczarowanie i na pewno przyciąganie. Koniec – on wyjeżdża bo nie może być z nią, ona wychodzi za mąż za innego, bo on wyjechał. Znane? Znane, ale w sumie lubiane. Spotykają się po latach, które dodały im lat, sprawiły, że nabrali trochę rozumu, ale i niepewności. Trochę zatracili się w kimś kim się stali. Nadszedł czas, aby przypomnieli sobie o tym, jacy byli przed tym rozstaniem.
Rzadko to piszę, ale podobały mi się ich z...

| link |
@BagatElka
2019-11-13
5 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Bezwstydnica. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl