Ogród grzechu

Patricia Maxwell "Jennifer Blake"
6.3 /10
Ocena 6.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Ogród grzechu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.3 /10
Ocena 6.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Laurel bancroft od dawna żyje jak pustelnica. izoluje się od ludzi, którzy oskarżyli ją o morderstwo. teraz jednak, kiedy śmierć jej męża przestała już wzbudzać niezdrowe emocje, pragnie wrócić do świata. w domu laurel niespodziewanie pojawia się alec stanton. namawia ją, by zatrudniła go w swym ogrodzie. ten o dziesięć lat od niej młodszy mężczyzna z tajemniczą przeszłością okazuje się takim człowiekiem, z jakim mogłaby się związać: inteligentnym, pełnym pasji. zażyłość między nimi się pogłębia, lecz równocześnie narasta zagrożenie. ktoś robi wszystko, by laurel wróciła do swej samotni i porzuciła młodego kochanka, ktoś, kto pamięta tamtą noc sprzed lat...
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-238-5158-5, 9788323851585
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Bestsellers
Stron: 416
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Patricia Maxwell "Jennifer Blake" Patricia Maxwell "Jennifer Blake"
Urodzona 9 marca 1942 roku w USA (Luizjana)
Jennifer Blake to naprawdę Patricia Maxwell, z domu Patricia Anne Ponder, jest najlepiej sprzedającą się amerykańską pisarką, autorką ponad pięćdziesięciu książek. Członek Romance Writers of America Hall of Fame i Affaire de Coeur Romance Hall of Fa...

Pozostałe książki:

Walc o północy Zapach raju Burza i blask Bezwstydnica Dziki Raj
Wszystkie książki Patricia Maxwell "Jennifer Blake"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Spóźniona miłość

10.11.2021

Kilka tygodni temu pozwoliłam swoim wnukom na ściągnięcie na mój tablet książek z Legimi, o tematyce ogrodowej, które miałabym przeczytać w najbliższym okresie. I takim sposobem na półce z nowościami stanęła książka "Ogród grzechu", która co prawda nowością nie była, lecz zawsze zdarzy się coś niespodziewanego. Zaczęłam ja czytać i tak dobrnęłam d... Recenzja książki Ogród grzechu

@maciejek7@maciejek7 × 22

Moja opinia o książce

Opinie

@maciejek7
2021-11-10
6 /10
Przeczytane Legimi literatura obyczajowa romans

Nie jest to może literatura najwyższych lotów, ale gdy już zaczęłam czytać, to chciałam ją dokończyć. W sumie nie jest zła.

× 15 | link |
PA
2022-06-22
6 /10
Przeczytane
AL
2013-03-06
5 /10
Przeczytane
@SYSTEM
2009-11-02
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Na podjeździe stał jasnoczerwony harley davidson, wyglądający na tle późnowiktoriańskiego domu jak biedronka na rąbku staroświeckiej koronkowej sukni.”
× 1
#
“Dzikie chaszcze powodowały, że coraz nie chętniej opuszczała swój dom, co groziło krańcową izolacją od zewnętrznego świata. Jedynie wymarzony ogród mógł ją przed tym uratować.”
× 1
#
“Niebezpieczeństwo tkwiło w jej głowie, a ona musi wreszcie zwalczyć ten strach. Wiedziała o tym i była zdecydowana powtarzać to sobie tak długo, aż sama w końcu uwierzy w swoje słowa.”
× 1
#
“Ona jest starzejącą się i zdziwaczałą kobietą, skazaną na samotną wegetację, a on młodym wspaniałym mężczyzną, potężnym czarnym orłem, który tylko na chwilę wylądował w jej ogrodzie.”
× 1
#
“Wyszła za mąż zaraz po maturze, by wydostać się z więzienia, jakim był jej rodzinny dom, w którym matka alkoholiczka wciąż piła i nieustannie krzyczała na ojca i na nią. Ironia losu sprawiła, ...”
× 1
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl