Bicz Pana

Robert M. Rynkowski
Bicz Pana
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Brawurowa kontynuacja powieści kryminalno-sensacyjnych „Szept węża” i „Krwawe srebrniki”, w której dynamiczna akcja łączy się z drobiazgowym śledztwem w wielowątkowej sprawie.

Zadomowiający się coraz bardziej na przepięknej Suwalszczyźnie informatyk Jacek Posadowski wraz z córką Zosią, mimo złożonych sobie obietnic, że więcej tego nie zrobią, dają się wciągnąć w kolejne śledztwo, gdy polonista z suwalskiego liceum ginie w dziwnym wypadku. Choć na początku nic nie wskazuje na zabójstwo, z czasem okazuje się, że zagadkowych śmierci może być znacznie więcej. Przybywa także podejrzanych, a część z nich zdaje się czyhać na życie nie tylko Jacka, lecz także bliskiej mu osoby. W tle pojawiają się zdeprawowani policjanci, tajemnicza charyzmatyczna grupa religijna, groźny były gangster oraz politycy toczący bezwzględną walkę o władzę i pełnymi garściami czerpiący z niej korzyści.

Czy coś łączy śmierć nauczyciela i wydarzenia sprzed lat w nieczynnym młynie nad Czarną Hańczą? Jaki jest związek między starym biczem, a tajemniczymi napisami pojawiającymi się na grobach? Czy uda się rozwiązać sprawę, której korzenie zdają się sięgać odległej przeszłości.

Wydanie 1

Data wydania: 2024-04-22
ISBN: 978-83-8369-516-7, 9788383695167
Wydawnictwo: Selfpublishing
Cykl: Jacek Posadowski, tom 3
Stron: 446
dodana przez: Vernau

Autor

Robert M. Rynkowski Robert M. Rynkowski
Urodzony 10 listopada 1971 roku w Polsce (Suwałki)
Doktor teologii. Autor artykułów i innych publikacji o tematyce teologicznej, publikowanych m.in. w "Więzi" i "Znaku", oraz takich publikacji, jak: "Każdy jest teologiem. Nieakademicki wstęp do teologii" (2012), "Zrozumieć wiarę. Niecodzienne rozmow...

Pozostałe książki:

Szept węża Krwawe srebniki Gdzie są kamedulskie piwnice, czyli dwór, gang i przypowieści Szczęśliwy zegar z Freiburga Szyfr, muzeum i sykomora, czyli gdzie jest skarb prapradziadka Bicz Pana Dwa stadiony. Kryminał z duszą Karolinki z Karolkiem wojowanie Każdy jest teologiem Komputer Sterna Niezwykłe przygody aniołów Skarb Szpicbródki, czyli Ruda Zuzka i młynarki Szekspir, róże i Święty Graal, czyli gdzie jest skarb esesmana? Zrozumieć wiarę
Wszystkie książki Robert M. Rynkowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bicz Pana? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bicz Pana. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Szept węża
Szept węża
Robert M. Rynkowski
7.3/10
Pasjonujący splot kryminału, thrillera politycznego i powieści historycznej, znakomicie ukazujący n...
Krwawe srebniki
Krwawe srebniki
Robert M. Rynkowski
8/10
Intrygująca, stanowiąca kontynuację bestsellerowego „Szeptu węża”, powieść kryminalno-sensacyjna, w...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl