Gdzie są kamedulskie piwnice, czyli dwór, gang i przypowieści

Robert M. Rynkowski
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Gdzie są kamedulskie piwnice, czyli dwór, gang i przypowieści
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Spokojne wakacje wypełnione słodkim lenistwem? Nie w wypadku Karoliny, Anety i Karola oraz dwojga ich nowych przyjaciół! Karolina zawsze znajdzie jakąś zagadkę do rozwiązania. A jeśli nie, to... zagadka znajdzie ją. Nawet niczym niewyróżniający się "dwór" zdaje się kusić tajemnicą, której rozwikłania nie powstydziłby się Indiana Jones. Rozwiązywanie zagadek z odległej przeszłości nie jest jednak łatwe, gdy wszystkie tropy zdają się prowadzić donikąd, a w drogę wchodzi gang Fryzjera. Czy i tym razem intuicja nie zawiedzie Karoliny? Czy "dwór" rzeczywiście skrywa jakąś tajemnicę? Czy w każdej legendzie jest ziarnko prawdy? I czy uda się przechytrzyć wrogi gang? Młodszych i starszych czytelników zapraszam do świata kolejnych wakacyjnych przygód bohaterów znanych z powieści Szyfr, muzeum i sykomora - czyli gdzie jest skarb prapradziadka, świata, w którym ich przyjaźń zostanie poddana próbie i w którym będą musieli odpowiedzieć na ważne życiowe pytania.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-7720-536-5, 9788377205365
Wydawnictwo: Petrus
Stron: 186

Autor

Robert M. Rynkowski Robert M. Rynkowski
Urodzony 10 listopada 1971 roku w Polsce (Suwałki)
Doktor teologii. Autor artykułów i innych publikacji o tematyce teologicznej, publikowanych m.in. w "Więzi" i "Znaku", oraz takich publikacji, jak: "Każdy jest teologiem. Nieakademicki wstęp do teologii" (2012), "Zrozumieć wiarę. Niecodzienne rozmow...

Pozostałe książki:

Szept węża Krwawe srebniki Gdzie są kamedulskie piwnice, czyli dwór, gang i przypowieści Szczęśliwy zegar z Freiburga Szyfr, muzeum i sykomora, czyli gdzie jest skarb prapradziadka Dwa stadiony. Kryminał z duszą Karolinki z Karolkiem wojowanie Każdy jest teologiem Komputer Sterna Niezwykłe przygody aniołów Skarb Szpicbródki, czyli Ruda Zuzka i młynarki Szekspir, róże i Święty Graal, czyli gdzie jest skarb esesmana? Zrozumieć wiarę
Wszystkie książki Robert M. Rynkowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Gdzie są kamedulskie piwnice, czyli dwór, gang i przypowieści aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

MI
@Mikrob
2018-12-11
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Gdzie są kamedulskie piwnice, czyli dwór, gang i przypowieści. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl