Szyfr, muzeum i sykomora, czyli gdzie jest skarb prapradziadka

Robert M. Rynkowski
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Szyfr, muzeum i sykomora, czyli gdzie jest skarb prapradziadka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Wakacje bez wyjazdu za granicę czy choćby nad morze? Po początkowych obawach, czy nie grozi jej śmierć z nudów, Aneta przekonuje się, że dom prapradziadka jej przyjaciółki Karoliny może kryć skarb równie fascynujący jak grobowce faraonów, a odnalezienie go wymaga wiedzy, sprytu i odwagi Indiany Jonesa. I narażenia się na podobne niebezpieczeństwa jak słynny archeolog, zwłaszcza gdy spokojne jezioro zamienia się w straszliwy żywioł, a na drodze poszukiwaczy skarbów stają Gruby i Kastet. Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem? Co będzie prawdziwym skarbem prapradziadka? I dlaczego warto znać stare wyliczanki i język hebrajski? Młodych czytelników zapraszam do poznania wakacyjnych przygód czworga ich rówieśników: Karoliny i Anety oraz Karola i Kamila. A starszych - do powrotu do niezwykłego świata dziecięcych marzeń o skarbach i przygodach.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-7720-359-0, 9788377203590
Wydawnictwo: Petrus
Stron: 172

Autor

Robert M. Rynkowski Robert M. Rynkowski
Urodzony 10 listopada 1971 roku w Polsce (Suwałki)
Doktor teologii. Autor artykułów i innych publikacji o tematyce teologicznej, publikowanych m.in. w "Więzi" i "Znaku", oraz takich publikacji, jak: "Każdy jest teologiem. Nieakademicki wstęp do teologii" (2012), "Zrozumieć wiarę. Niecodzienne rozmow...

Pozostałe książki:

Szept węża Krwawe srebniki Gdzie są kamedulskie piwnice, czyli dwór, gang i przypowieści Szczęśliwy zegar z Freiburga Szyfr, muzeum i sykomora, czyli gdzie jest skarb prapradziadka Dwa stadiony. Kryminał z duszą Karolinki z Karolkiem wojowanie Każdy jest teologiem Komputer Sterna Niezwykłe przygody aniołów Skarb Szpicbródki, czyli Ruda Zuzka i młynarki Szekspir, róże i Święty Graal, czyli gdzie jest skarb esesmana? Zrozumieć wiarę
Wszystkie książki Robert M. Rynkowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Szyfr, muzeum i sykomora, czyli gdzie jest skarb prapradziadka nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

MI
@Mikrob
2017-09-19
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Szyfr, muzeum i sykomora, czyli gdzie jest skarb prapradziadka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl