Bilet na Majorkę, Przygoda nad jeziorem

Caroline Anderson, Jennifer Taylor
Książka Bilet na Majorkę, Przygoda nad jeziorem
Książka Bilet na Majorkę, Przygoda nad jeziorem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

JENNIFER TAYLOR "BILET NA MAJORKĘ" Doktor Filip Valdez uważał Rebekę za bezwzględną kobietę, która perfidnie uwiodła jego śmiertelnie chorego brata i zmusiła go do pozostawienia jej fortuny. Najchętniej zerwałby z nią kontakty, lecz dowiedział się, że brat miał syna, a Rebeka, matka chłopca znalazła się w finansowych tarapatach. Zbulwersowany Filip chce poznać prawdę, Rebeka zaś skrzętnie ją ukrywa... CAROLINE ANDERSON "PRZYGODA NAD JEZIOREM" Kiedy Annie dowiedziała się, że doktor Max Williamson jest jej nowym szefem, przeżyła szok. Ożyły w niej wspomnienia niezwykłej przygody z wiosny zeszłego roku, zaczęło ją dręczyć poczucie winy - Max nie ma wszak pojęcia, że jest ojcem jej dziecka! Ale czy mogła zawiadomić go o ciąży, skoro ona była wówczas mężatką, a on był zaręczony?  
Tytuł oryginalny: His Brother's Son, Accidental Seduction
Data wydania: 2003-11-01
ISBN: 83-238-1036-2, 8323810362
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Medical Duo
Stron: 314

Autor

Urodzona w 1939 roku w Wielkiej Brytanii (Hong Kong)

Pierwsza powieść Caroline Anderson została opublikowana w 1981 roku przez Mills & Boon, a ona specjalizuje się w medycznych romansach. Jej długie i najbardziej popularne serie "Audley Memorial Hospital", gdzie romans jest najlepszym lekarstwem na wsz...

Książki Caroline Anderson

Wszystkie książki Caroline Anderson

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bilet na Majorkę, Przygoda nad jeziorem? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bilet na Majorkę, Przygoda nad jeziorem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}