Miłość bez granic

Caroline Anderson
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Miłość bez granic
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Pielęgniarka Anna Jarwis uważa swą pracę na oddziale urazowym za bardzo interesującą, choć połączenie przedłużających się dyżurów z obowiązkami samotnej matki przerasta czasami jej siły. Nie chce jednak, by ktokolwiek roztaczał nad nią szczególną opiekę, tak jak zaczyna to robić lekarz, Patrick Haddon, który na dodatek nosi na palcu obrączkę i o swoim dotychczasowym życiu nie chce powiedzieć ani słowa!
Data wydania: 1996
ISBN: 978-83-7070-952-5, 9788370709525
Wydawnictwo: Arlekin - Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Medical Romance
Stron: 153

Autor

Caroline Anderson Caroline Anderson
Urodzona w 1939 roku w Wielkiej Brytanii (Hong Kong)
Pierwsza powieść Caroline Anderson została opublikowana w 1981 roku przez Mills & Boon, a ona specjalizuje się w medycznych romansach. Jej długie i najbardziej popularne serie "Audley Memorial Hospital", gdzie romans jest najlepszym lekarstwem na wsz...

Pozostałe książki:

Słońce w sercu. Po prostu ideał I tak z tobą będę Miłość bez granic Nic nie mogę ci ofiarować Szczęścia nigdy za wiele Szczęście pod choinką Trudny wybór W imię ideałów. Romantyczny sąsiad Zmiana wizerunku Atrakcyjny szef. Plan ratunkowy Bilet na Majorkę, Przygoda nad jeziorem Bliski ideału Bliski nieznajomy Cud miłości. Trzy swatki Cudotwórca Czuły dotyk Dozgonna miłość Dziecko miłości. Powrót buntownika Francuski kaprys Głos serca. Oświadczyny Idealna żona i matka? Jej powrót Lekarz tylko rodzinny Miłosna dieta Może czy na pewno? Męski punkt widzenia Mężczyzna bez skazy Najbliższe sercu Nie tylko w święta Nie wszystko naraz Ocalone dziedzictwo. Weekend w Szkocji Oddaj mi dziecko Pełen sukces. Kawaler do wzięcia Pokonać czas Posklejane szczęście Pragnę tylko ciebie. Romans na planie Premia od losu Prezent od Sary Przypadek doktora Matta Przypływ uczuć. Ogród miłości Samotna pani doktor Smak życia Sposób na nudę Tych świąt miało nie być. Jak za dawnych lat W szampańskim nastroju Według wskazań lekarza Wesołych świąt, kochanie Wspaniała matka Zacznijmy od nowa Związek na całe życie Śmieszna historia
Wszystkie książki Caroline Anderson

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Miłość bez granic nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Nowe_Horyzonty
@Nowe_Horyzonty
2011-05-09
Przeczytane

Opis: Pielęgniarka Anna Jarvis uważa swę pracę na oddziale urazowym za bardzo interesującą, choć poleczenie przedłużających się dyżurów i z obowiązkami samotnej matki przerasta czasami jej siły. Nie chce jednak, by ktokolwie roztaczał nad nią szczególną opiekę, tak jak zaczyna to robić nowy lekarz, Patrick Haddon, który na dodatek nosi na palcu obrączkę i o swoim dotychczasowym życiu nie chce powiedzieć ani słowa!

| link |
@justkach1986
@justkach1986
2010-04-12
10 /10
Przeczytane

Fajna:)

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Miłość bez granic. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl