Pragnę tylko ciebie. Romans na planie

Caroline Anderson, Gill Sanderson
Książka Pragnę tylko ciebie. Romans na planie
Książka Pragnę tylko ciebie. Romans na planie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Gill Sanderson - Pragnę tylko ciebie Doktor Maike Donovan uważa , że położna Janne Carson jest najpiękniejszą kobietą jaką dotąd widział. Postanawia zrobić wszystko aby ją zdobyć. Wkrótce mu się to udaje. Jednagże nieszczęśliwy upadek z konia stawia ich przyszłość pod znakiem zapytania. Maike musi teraz przekonać ukochaną, że bez względu na wszystko nadal chce ją poślubić... Caroline Anderson - Romans na planie Ben niespodziewanie porzuca zawód lekarza i rozpoczyna życie gwiazdora na planie filmowym. Dzięki swojej odwadze wykonuj wszystkie niebezpieczne zadania zlecone przez producentów. Pewnego dnia ma pomóc w pracy Meg pielęgniarce z oddziału ratowniczego. Meg zauważa, że w tej roli Ben zupełnie się nie sprawdza...  
Tytuł oryginalny: A Very Special Midwife; Holding Out for a Hero
Data wydania: 2006
ISBN: 83-238-2787-7, 8323827877
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Medical Duo
Stron: 320

Autor

Urodzona w 1939 roku w Wielkiej Brytanii (Hong Kong)

Pierwsza powieść Caroline Anderson została opublikowana w 1981 roku przez Mills & Boon, a ona specjalizuje się w medycznych romansach. Jej długie i najbardziej popularne serie "Audley Memorial Hospital", gdzie romans jest najlepszym lekarstwem na wsz...

Książki Caroline Anderson

Wszystkie książki Caroline Anderson

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Pragnę tylko ciebie. Romans na planie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pragnę tylko ciebie. Romans na planie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}