Błądząca we mgle

Magda Mila
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Błądząca we mgle
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Zawalił mi się świat. Tak po prostu, jednego dnia. Odkryłam, że całe moje siedemnastoletnie życie było jednym wielkim kłamstwem. Co mogłam zrobić? Zanegowała wszystkie zasady, wartości i inne shity, jakie mi przez całe życie wpajano. I jeszcze zaplanowałam zemstę na ojcu, który miał zginąć w wypadku, a zamiast tego szczęśliwie sobie żył w jakiejś pieprzonej Warszawie.

Pożegnałam Nowy Jork, powitałam całkowite szaleństwo i wolność od ograniczeń. Miałam wreszcie być taka, jaką nigdy mnie nie chcieli widzieć kłamcy, którzy mnie wychowali. Gdzie mnie to doprowadziło? Jaką cenę zapłaciłam za te poszukiwania? I przede wszystkim - czy było warto?
Data wydania: 2020-02-11
ISBN: 978-83-952706-8-0, 9788395270680
Wydawnictwo: HABANERO
Cykl: Żywioły (Magda Mila), tom 3

Autor

Magda Mila Kolekcjonerka doznań. Z dystansem do świata i siebie, zwykle poza granicami i schematami. Kiedyś pisaniem zarabiałam na życie, teraz, na ostrym zawodowym zakręcie, mogę to robić dla przyjemności. Erotycznie i pornograficznie - bo tak lubię. ...

Pozostałe książki:

Tonąca w błękicie Tańcząca w ogniu. Część 1 Cat Wolf Tańcząca w ogniu. Część 2
Wszystkie książki Magda Mila

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Błądząca we mgle

19.02.2020

"Zawalił mi się świat. Tak po prostu, jednego dnia. Odkryłam, że całe moje siedemnastoletnie życie było jednym wielkim kłamstwem. Co mogłam zrobić? Zanegowała wszystkie zasady, wartości i inne shity, jakie mi przez całe życie wpajano. I jeszcze zaplanowałam zemstę na ojcu, który miał zginąć w wypadku, a zamiast tego szczęśliwie sobie żył w jakiejś... Recenzja książki Błądząca we mgle

@iza.81@iza.81 × 2

Moja opinia o książce

Opinie

@landrynkowa
2022-02-08
6 /10
Przeczytane

Kiedy czytałam poprzednie części cyklu „Żywioły” celowo pominęłam „Błądzącą we mgle”, głównie ze względu na grupę wiekową bohaterki. Kate to nastolatka, a ja raczej nie gustuję w książkach o młodzieży. Zdecydowanie wolę bohaterów zbliżonych mi wiekiem. Ale ponieważ nie lubię też pozostawiać niedokończonych serii, zdecydowałam się jednak sięgnąć po opuszczony tom trzeci.

I co tu mamy? Jest to powieść z pogranicza Young Adult/New Adult. Siedemnastoletnia, grzeczna dziewczyna Kate, wychowana w Nowym Jorku przez wielkopańskich dziadków nagle dowiaduje się, że całe jej dotychczasowe życie było kłamstwem, a ojciec, którego uważała za zmarłego, jednak żyje. Postanawia go odnaleźć. Ucieka od dziadków i przylatuje do Warszawy. Tutaj, chcąc odegrać się na ojcu za lata zaniedbań, z grzecznej dziewczynki przeistacza się w nastoletniego wampa obracającego się w nieciekawym towarzystwie. Od teraz życiem niedoświadczonej dziewczyny zaczynają rządzić fantazje i głęboko skrywane pragnienia, które przywiodą ją do zguby. Kate jest tak zbuntowaną smarkulą, że nie dociera do niej nic. Wszystkich odpycha, nikogo nie potrzebuje i nikomu nie ufa. Do czasu… Czy jednak okoliczności, w które na skutek brawury wplątała się Kate sprawią, że dziewczyna się ogarnie? Jaka jest rola Igora w tej historii i czy tym razem Kate pozwoli sobie pomóc?

Te odpowiedzi znajdują się na stronach „Błądzącej we mgle”.

Tytuł bardzo adekwatny.

...

× 6 | link |
@Anjanka
2021-05-02
6 /10
Przeczytane ✅Literatura obyczajowa, romans.
PA
2020-08-26
7 /10
Przeczytane
@iza.81
2020-02-19
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Błądząca we mgle. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Tonąca w błękicie
Tonąca w błękicie
Magda Mila
5.9/10
Powieść erotyczna o szalonym seksie, przekraczaniu granic i potrzebie kochania. Ona i oni. Atrakcyj...
Tańcząca w ogniu. Część 1
Tańcząca w ogniu. Część 1
Magda Mila
5.2/10
Singielka, która nie uznaje związków i szuka spełnienia w przypadkowych przygodach. On – wieczny chł...
Tańcząca w ogniu. Część 2
Tańcząca w ogniu. Część 2
Magda Mila
7.5/10
Życie Ewy i Piotra wywraca się do góry nogami. Nowa rzeczywistość, której żadne nie planowało, zacz...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl