Bo jestem z Wilna... / z Józefą Hennelową rozmawia Roman Graczyk.

Roman Graczyk, Józefa Hennelowa
Bo jestem z Wilna... / z Józefą Hennelową rozmawia Roman Graczyk.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rodzina, „Tygodnik”, Kościół i Polska widziane oczyma kobiety cieszącej się powszechnym autorytetem, a zarazem budzącej wiele emocji i kontrowersji. Dziennikarka i polityk szczerze rozmawia z jednym z czołowych publicystów „Gazety Wyborczej”, opowiadając o swojej działalności publicznej i społecznej oraz wybitnych ludziach, których dane jej było spotkać… Po raz pierwszy tak otwarcie odpowiada także na pytania dotyczące życia prywatnego. Mówi o dzieciństwie spędzonym w Wilnie, dzieli się radościami i problemami związanymi z rolą żony, matki i babci.
Data wydania: 2001
ISBN: 83-240-0033-X, 832400033X
Wydawnictwo: Znak
Kategoria: Biografia
Stron: 214
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Roman Graczyk Roman Graczyk
Urodzony 27 maja 1958 roku w Polsce (Kraków)
Roman Graczyk – polski dziennikarz i publicysta. Studiował dziennikarstwo i nauki polityczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przed 1989 współpracował z prasą podziemną, m.in. studenckim pismem „Aplauz” w 1981, a po stanie wojennym z „Bez Dekretu”, ...

Pozostałe książki:

Cena przetrwania? SB wobec "Tygodnika Powszechnego" Od uwikłania do autentyczności Chrzanowski Demiurg. Biografia Adama Michnika
Wszystkie książki Roman Graczyk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Bo jestem z Wilna... / z Józefą Hennelową rozmawia Roman Graczyk. aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bo jestem z Wilna... / z Józefą Hennelową rozmawia Roman Graczyk.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl