Bogać się! Dziesięć przykazań zarabiania pieniędzy.

Rabbi Daniel Lapin
Książka Bogać się! Dziesięć przykazań zarabiania pieniędzy.
Książka Bogać się! Dziesięć przykazań zarabiania pieniędzy.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Świat podlega nieustannym zmianom - szczególnie boleśnie odczuliśmy to wskutek finansowej bessy prześladującej nas w ostatnich latach. A jednak są pewne zasady, które mimo wielu nowych i bezprecedensowych wydarzeń pozostają stałe i nienaruszalne. O nich właśnie traktuje ta książka. Zawiera ona dziesięć fundamentalnych "przykazań" odnoszących się do biznesu i pieniędzy, które dziś stały się aktualne jak nigdy dotąd. Łącząc historie z życia współczesnych biznesmenów z własnymi doświadczeniami zawodowymi oraz mądrością Tory i talmudycznymi zaleceniami, rabin Daniel Lapin zręcznie wyjaśnia istotę każdego przykazania i pokazuje, jak je stosować, aby odnosić sukcesy finansowe bez względu na okoliczności, przeszkody i historyczne zmiany. Jako ortodoksyjny rabin poświęciłem wiele czasu na badanie i wyodrębnianie cech, które pomogły Żydom osiągać znakomite wyniki w biznesie. Ta książka ujawnia je, dzięki czemu sprawia, iż stają się one osiągalne dla Czytelnika, który może je wykorzystać, niezależnie od jego pochodzenia czy wyznania. Odkryj reguły leżące u podłoża sukcesu finansistów żydowskich i naucz się ich używać do powiększenia własnego majątku. Dowiedz się, jak osiągać znakomite wyniki w trudnych ekonomicznie czasach, jak zdobyć finansową niezależność lub stać się wybitnym liderem i podejmij odpowiednie kroki, by znaleźć się na ścieżce nieuchronnie prowadzącej na szczyt. - Nieustannie poszerzaj sieć kontaktów osobistych i zawodowych. - Ciągle zmieniaj to, co da się zmienić, i wytrwale trzymaj się tego, co stałe. - Nigdy się nie wycofuj - emerytura to nie kres życia. - Miej gest - działalność charytatywna pomaga zdobywać przyjaciół. - Poznaj swoje pieniądze i zrozum ich wartość. - Poświęć czas na prognozowanie i zobacz, co przyniesie Ci przyszłość. - Zostań pierwszorzędnym liderem.
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-246-3399-9, 9788324633999
Wydawnictwo: Onepress

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Bogać się! Dziesięć przykazań zarabiania pieniędzy. nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bogać się! Dziesięć przykazań zarabiania pieniędzy.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe