Bomba. Alfabet polskiego szołbiznesu

Karolina Korwin-Piotrowska
5.6 /10
Ocena 5.6 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
Bomba. Alfabet polskiego szołbiznesu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5.6 /10
Ocena 5.6 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

„Bomba” to subiektywny portret ludzi i zjawisk znanych pod wspólną nazwą „polski szołbiznes”. Korwin-Piotrowska błyskotliwie punktuje pustkę i bufonowatość polskich celebrytów, ale też docenia rangę wielu artystów. Nie wali na ślepo, ale jeśli już bije, to boleśnie. Wielu osobom bardzo zależało, żeby „Bomba” nie powstała, ale ona już jest i tyka… Kto się powinien zacząć bać?
ISBN: 978-83-61808-25-1, 9788361808251
Wydawnictwo: The Facto

Autor

Karolina Korwin-Piotrowska Karolina Korwin-Piotrowska
Urodzona 13 stycznia 1971 roku w Polsce (Warszawa)
Karolina Korwin Piotrowska to polska dziennikarka i felietonistka. Jest magistrem historii sztuki, którą ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim. Znana szczególnie z radia i telewizji, a także jako autorka takich powieści jak „Bomba, czyli alfabet p...

Pozostałe książki:

Wszyscy wiedzieli Bomba. Alfabet polskiego szołbiznesu Reset #Sława #wrzenie. Lewaczka, ksiądz i polski kocioł Krótka książka o miłości Ćwiartka raz
Wszystkie książki Karolina Korwin-Piotrowska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Bomba. Alfabet polskiego szołbiznesu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@polokokta
2019-11-18
7 /10
Przeczytane

Dlaczego taka wysoka ocena przy innych opiniach "bomba - niewypał"? Otóż... książkę czyta się super szybko. Może dlatego, że czytałam od a do z i przeważnie "spieszyło mi się", żeby jak najprędzej dotrzeć do opisów moich ulubieńców. Ponieważ nie oglądam "magla" ani nie zaglądam do plotkarskiej prasy pozycja ta zaspokoiła moją potrzebę "podglądania" tych mniej lub bardziej znanych. Do samej autorki mam stosunek obojętny, ale uważam, że ma prawo do "lubienia" i "nielubienia" tak samo jak ja bez względu czy nasze gusta pokrywają się czy też nie (na szczęście dla moich ulubieńców w miarę się pokrywają). Być może było za mało ostro, za mało pikantnie, a chwilami brakowało jeszcze paru uzasadnień... ale dla mnie taka dawka plotek jest wystarczająca. Ot, wystarczyło szybkie czytanie i odpowiednia dawka, żeby dostać ocenę bardzo dobrą (no może jeszcze trochę przekory wobec tych bardziej rozczarowanych)

× 1 | link |
@ryszpak
2019-12-01
5 /10
Przeczytane E-booki A.D. 2016 Eseje, publicystyka

Dostałem to, czego się spodziewałem. Nic mniej, nic więcej.

| link |
@silverraven
2023-05-12
6 /10
Przeczytane
@Nina
2020-01-11
7 /10
Przeczytane Posiadam w swojej biblioteczce Dawno, dawno temu
@Patrycja_Kurowska
@Patrycja_Kurowska
2019-11-10
3 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Bomba. Alfabet polskiego szołbiznesu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl