Boomeritis. Powieść, która da ci wolność

Ken Wilber
Boomeritis. Powieść, która da ci wolność
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Opowieść o naiwnym studencie informatyki poszukującym znaczenia w podzielonym świecie. Opublikowana w 2002 roku powieść łączy wykład akademicki z przewrotną historią. Wilber prezentuje w niej integralne podejście do rozwoju człowieka, tym razem wybiera jednak odważną formę postmodernistycznej opowieści.

Wilber, filozof i guru epoki hip-hopu obdarzony darem słowa, sięga po powieść, aby dobitnie przedstawić swoje prowokacyjne teorie na temat ludzkości i pokolenia powojennego wyżu demograficznego. Wszyscy, na czele z nim samym, uwielbiają to pokolenie nienawidzić. Erudycją Wilber dorównuje swojemu talentowi parodysty.
"Booklist"

Ken Wilber - jeden z najbardziej wpływowych współczesnych myślicieli amerykańskich, twórca jednego z ostatnich zintegrowanych systemów filozoficznych, absolwent MIT, autor wielu książek, większość została przełożona na ponad dwadzieścia języków. W Polsce dotychczas ukazały się: Śmiertelni nieśmiertelni, Krótka historia wszystkiego, Niepodzielone, Eksplozja świadomości, Jeden Smak, Psychologia integralna, Małżeństwo rozumu z duszą, Spektrum świadomości. Jego eseje ukazywały się m.in. w czasopismach "Wired", "BlackBook", "X/Y", "MeatBeat", "Yearn" oraz "Cosmopolitan". Mieszka w Denver z narzeczoną Chloe Walters i psem Izaakiem.
Data wydania: 2010-06-29
ISBN: 978-83-7554-185-4, 9788375541854
Wydawnictwo: Czarna Owca
Stron: 520

Autor

Ken Wilber Ken Wilber
Urodzony 31 stycznia 1949 roku w USA (Oklahoma City)
Ken Wilber, właśc. Kenneth Earl Wilber Jr.− amerykański filozof, socjolog, psycholog,teoretyk systemów oraz pisarz. W swojej pracy zajmuje się również kulturą, duchowością i mistycyzmem. Jest twórcą integralnej teorii świadomości, propagatorem integ...

Pozostałe książki:

Krótka historia wszystkiego Jeden smak : przemyślenia nad integralną duchowością Eksplozja świadomości Niepodzielone Śmiertelni nieśmiertelni
Wszystkie książki Ken Wilber

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Boomeritis. Powieść, która da ci wolność nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Boomeritis. Powieść, która da ci wolność. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe