C++ Builder. 20 efektownych programów

Andrzej Stasiewicz
C++ Builder. 20 efektownych programów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka zawiera bardzo przystępne opisy niezwykle efektownych zjawisk z pogranicza różnych nauk przyrodniczych oraz ich komputerowe realizacje w dialekcie C++ Builder firmy Borland. Stanowi ona zbiór ćwiczeń do wykorzystania na szkolnym kółku komputerowym, ale zapewne zainteresuje też wykładowców i studentów kierunków przyrodniczych.
Od Czytelnika wymagamy wiedzy na poziomie szkoły średniej, a niekiedy zaledwie gimnazjum.
Opisywane zagadnienia często są ledwie zarysowane i pozostawiają Czytelnikowi ogromne możliwości dalszego, samodzielnego eksperymentowania.
W realizacji pomysłów Autor po mistrzowsku posługuje się najprostszym, a przy tym w pełni obiektowym i bardzo nowoczesnym sposobem programowania komputerów.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-7197-656-8, 9788371976568
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Autor

Andrzej Stasiewicz
Urodzony w 1956 roku w Polsce
Andrzej Stasiewicz – polski fizyk, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, popularyzator informatyki, przedsiębiorca, wykładowca Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu w Białymstoku. Autor publikacji książkowych z zakresu programowania. Jeg...

Pozostałe książki:

C++ Builder. Całkiem inny świat C++ - całkiem inny świat Budujemy spektrometr optyczny Android Studio. Podstawy tworzenia aplikacji Android. Podstawy tworzenia aplikacji
Wszystkie książki Andrzej Stasiewicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę C++ Builder. 20 efektownych programów? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka C++ Builder. 20 efektownych programów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl