Celtycka narzeczona

Margo Maguire
Celtycka narzeczona
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Anglia, rok 1428.
Kolejne pokolenia klanu Sheaghda pilnie strzegły świętej włóczni. Miała niezwykłą moc, ale tylko nieliczni potrafili ją wykorzystać i przewidzieć niebezpieczeństwa grożące klanowi. Keelin odkryła w sobie ten dar i szybko przekonała się, że był to zarazem przywilej i przekleństwo.
Po krwawej bitwie i śmierci ojca wraz z sędziwym stryjem ukryła się w Anglii. Nieprzewidziane wydarzenia i choroba starca sprawiły, że skorzystała z zaproszenia lorda Marcusa, pana na zamku Wrexton. Wiedziała, że jako strażniczka świętej włóczni powinna jak najszybciej wrócić do swoich.
Tymczasem lord Marcus zaproponował jej małżeństwo...

Marcus de Grant stronił od kobiet. Kapryśne damy domagające się nieustającej uwagi i adoracji onieśmielały go, a zarazem z lekka irytowały.
Zamiast przebywać w ich towarzystwie, wolał oddawać się rycerskim rozrywkom: polowaniom i turniejom. Wszystko się zmieniło, gdy w dramatycznych okolicznościach poznał Keelin, piękną i mądrą młodą kobietę, która ukrywała się w Anglii przed wrogami swojego klanu. Zaoferował jej pomoc i gościnę. Ale wkrótce zaproponował, by została jego żoną. Czy Keelin się zgodzi? Marcus się domyśla, że jego "Celtycka narzeczona" skrywa liczne tajemnice.
Tytuł oryginalny: Celtic bride
Data wydania: 2003
ISBN: 83-238-1801-0, 8323818010
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Romans Historyczny
Kategoria: Romans historyczny
Stron: 314

Autor

Margo Maguire Margo Maguire Margo Maguire opublikowała siedemnaście romansów historycznych. Jej książki zostały opublikowane w dwunastu różnych językach, a nawet w Japonii jako manga animowane. Jest matką trzech dorosłych już dzieci i mieszka z mężem naukowcem w południowej czę...

Pozostałe książki:

Złotowłosa Królowa Wyspy Pomyślności Dla ciebie wszystko Panna młoda z Windermere Decoupage Oryginalna technika ozdabiania
Wszystkie książki Margo Maguire

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Celtycka narzeczona nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Celtycka narzeczona. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl