Chemia analityczna t.2 Chemiczne metody analizy ilościowej

Zygmunt Marczenko, Jerzy Minczewski
Chemia analityczna t.2 Chemiczne metody analizy ilościowej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Najpopularniejszy od lat podręcznik chemii analitycznej! Chemia analityczna, jeden z najstarszych działów chemii, potrzebna jest wszędzie tam, gdzie konieczne jest określenie lub sprawdzenie składu chemicznego różnych surowców i produktów. Z jej metod korzysta się we wszystkich dziedzinach nauk przyrodniczych i technicznych, w gospodarce i w życiu codziennym. W drugim tomie kolejnego, zmienionego i unowocześnionego wydania podręcznika Chemia analityczna przedstawiono metody rozdzielania związków chemicznych oraz chemiczne metody analizy ilościowej ? nadal stosowane metody wagowe i miareczkowe oraz nowoczesne metody spektrofotometryczne. Z ważniejszych zmian warto wymienić: * omówienie analizy spektrofotometrycznej, * nowe wersje opisu reakcji i metod utleniania i redukcji, * ujednolicenie zapisu zgodnie ze światową tendencją w literaturze chemicznej. Książka jest przeznaczona dla studentów chemii, farmacji i innych, pokrewnych kierunków studiów, a także dla chemików posługujących się metodami chemii analitycznej w pracy zawodowej.
Data wydania: 2008-05-01
ISBN: 978-83-01-14157-8, 9788301141578
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 412
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Chemia analityczna t.2 Chemiczne metody analizy ilościowej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Chemia analityczna t.2 Chemiczne metody analizy ilościowej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl