Cień w środku lata. Tom 1. Tetralogia: Cena Ostateczna

Daniel Abraham
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Cień w środku lata. Tom 1. Tetralogia: Cena Ostateczna
Książka Cień w środku lata. Tom 1. Tetralogia: Cena Ostateczna
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Daleko na zachodzie armie galtu zdobyły wiele krain. aby zająć saraykeht, muszą najpierw zniszczyć handel, na którym opiera się jego dobrobyt. marchat wilsin, głowa domu handlowego galtów w mieście, planuje straszliwą zbrodnię wobec heshaia i beznasiennego. jeśli mu się powiedzie, saraykeht upadnie. lecz w tym mieście władzy i intryg każdy ma swoją tajemnicę. cena, jaką każdy z obrońców miasta musi zapłacić za uratowanie saraykehtu, może przekroczyć jego możliwości. a największego zagrożenia wcale nie stanowią galtowie…
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7480-116-4, 9788374801164
Wydawnictwo: MAG
Cykl: Cena Ostateczna, tom 1
Stron: 416

Autor

Urodzony 14 listopada 1969 roku w USA

Amerykański pisarz, twórca science-fiction i fantasy. Jego krótkie opowiadania pojawiły się w wielu publikacjach i antologiach. Wspólnie z Ty Franckiem pod pseudonimem James S.A. Corey napisał Przebudzenie Leviatana, która zostało nominowane w 2012...

Książki Daniel Abraham

Wszystkie książki Daniel Abraham

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Jak upadło Saraykeht

Do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy: pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze. To stwierdzenie przypisywane Napoleonowi znają najwyraźniej także mieszkańcy Galtu, bo – dążąc do podboju Saraykeht – przede wszystkim starają się doprowadzić metropolię do ruiny finansowej. Ale nie oblegają miasta, nie próbują blokować połączeń morskich – na takie rozwiązania przyjdzie czas, być może, w następnych tomach tetralogii „Cena ostateczna”. Na początek Galtowie uciekają się do podstępu i intrygi, wymierzonej w podstawy gospodarczego istnienia Saraykeht – handel bawełną i jej odziarnianie. ... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@Beata_
2019-12-01
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane Posiadam Papierowe
@karka10
@karka10
2012-08-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Posiadam

Cytaty z książki

O nie! Książka Cień w środku lata. Tom 1. Tetralogia: Cena Ostateczna. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}