Czarno na białym. O uzdrowieniu, spowiedzi i papieżu Franciszku

o. Michał Legan, ks. Michał Olszewski SCJ
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Czarno na białym. O uzdrowieniu, spowiedzi i papieżu Franciszku
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

 

Jeśli potrzebujesz uzdrowienia duszy, pragniesz poskładać swoje życie na nowo lub chcesz uleczyć relacje z bliskimi Ci ludźmi, Michał Legan i Michał Olszewski mają dla Ciebie znakomitą propozycję: Boże miłosierdzie. Dostępne od zaraz i dla każdego, w każdym konfesjonale. Nawet jeśli spowiedź wydaje Ci się przestarzałym i bezsensownym rytuałem, nie odkładaj tej książki na bok. Podążając za wskazówkami tych cenionych duszpasterzy i kapłanów, wprawionych w wyciąganiu ludzkich serc z różnych tarapatów, daj sobie szansę na oczyszczające doświadczenie i skorzystaj z wielkiej łaski, o której chcą dziś z Tobą porozmawiać. Prosto i konkretnie. Czarno na białym.


Ta książka to pomysł na osobiste rekolekcje dla wszystkich szukających autentycznej miłości i prawdziwego szczęścia. Dzięki przystępnej formie rozmowy i podziałowi na kolejne dni łatwo nie tylko wejść w rozważania na temat oczyszczenia i uzdrowienia, lecz także krok po kroku przejść proces wewnętrznej przemiany.


O. Michał Legan OSPPE Absolwent filmoznawstwa i doktor teologii pastoralnej, prowadził duszpasterstwo w paulińskiej parafii Prima Porta w Rzymie, a obecnie posługuje na Jasnej Górze. Wykładowca na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie; autor licznych publikacji naukowych na temat filmu, a także książek m.in. wydanych przez Wydawnictwo eSPe “Przyjdzie dzień, kiedy będziesz miłował”, “Wszyscy będziemy Barabaszami” oraz “Szukaj Jego oblicza. O obrazach Boga niewidzialnego”.


Ks. Michał Olszewski SCJ Sercanin, rekolekcjonista, ewangelizator.  Autor książek: “Żyć w Duchu Świętym”; “Egzorcyzm. Posługa miłości”; “Bóg daje charyzmaty”; “Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie”; “Być uczniem Pana. Głosić, uzdrawiać, uwalniać”; “Przyjmij Jego wezwanie. Zaproszenie do życia z Jezusem”; “Ogarnij się! Twoja droga do Damaszku”; “Kerygmat”; “Wyznanie wiary”; “Jezus działa w mocy Ducha”; “Dekalog. Ostatnio nakładem Wydawnictwa eSPe ukazał się obszerny wywiad rzeka z księdzem Michałem pt. “Mówię ci: wstań! Przyjmij moc uzdrowienia”.
 

Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-7482-939-7, 9788374829397
Wydawnictwo: eSPe
Stron: 180
dodana przez: LiterAnka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czarno na białym

20.12.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Wielkim krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, których przecież wszyscy doczekać się nie możemy. Łatwo w ferworze przygotowań zapomnieć, czy tez pominąć fakt, że cztery tygodnie poprzedzające wyczekiwaną Wigilię to czas na wyciszenie, refleksję i zadumę, czyli Adwent, który w tradycji katolickiej ma przygotować nas na przyjście Jezusa na ś... {} Recenzja książki Czarno na białym. O uzdrowieniu, spowiedzi i papieżu Franciszku

Moja opinia o książce

Opinie

@LiterAnka
2019-12-20
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Czarno na białym. O uzdrowieniu, spowiedzi i papieżu Franciszku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl