Depresja a życie duchowe

Jean-François Catalan
4 /10
Ocena 4 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Depresja a życie duchowe
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
4 /10
Ocena 4 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Depresja ze smutnym orszakiem strachu, niepokoju, chorób, samotności pozostaje, przyznajmy to, straszną próbą, bardzo często źle rozumianą przez otoczenie! To próba często niezrozumiała dla osoby, która ją przechodzi. Dlaczego? I dlaczego ja? Opieka lekarska, środki antydepresyjne, lekarstwa poprawiające samopoczucie, psychoterapia, ewentualnie psychoanaliza - wszystko to oczywiście jest pożyteczne, często konieczne, czasem niezbędne. Nie można się bez tego obejść. Jednak, powtarzaliśmy to wielokrotnie, ryzykujemy, że możemy zapomnieć o istocie rzeczy: o woli życia, pragnieniu życia, chęci życia, bez których leczenie nigdy nie będzie skuteczne. Pojawia się pytanie: w jaki sposób je odnaleźć?
ISBN: 978-83-7482-138-4, 9788374821384
Wydawnictwo: eSPe
Kategoria: Religia i Teologia

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

CZY KTOŚ KTO ZNALAZŁ SIĘ W GŁĘBOKIM DOŁKU PSYCHICZNYM, MOŻE DOSTRZEC ŚWIATEŁKO NADZIEI?

4.01.2021

DEPRESJA A ŻYCIE DUCHOWE. JEAN – FRANCOIS CATALAN. Na powyższe pytanie próbuje nam odpowiedzieć kapłan i zakonnik, psycholog. Pragnie podzielić się wiedzą i swoimi bogatym doświadczeniem. Autor wyjaśnia czym jest depresja, dlaczego przeżywamy lęki. Sugeruje jak pomóc takiej osobie, co i kiedy powiedzieć, aby osoba poczuła nadzieję i zaczęła żyć... Recenzja książki Depresja a życie duchowe

Moja opinia o książce

Opinie

@jagodabuch
2021-01-02
4 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Depresja a życie duchowe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl